реклама

реклама

За словами міського голови Анатолія Бондаренка, Черкаси мають перетворитися на «місто без околиць».

Бондаренко

Про це він заявив у програмі «Актуально з Волошиним».

«Гарний вигляд у міста не повинен бути лише в його центральній частині. Навіть у його віддалених куточках мають бути якісна дорога, тротуар, освітлення, невеличкий парк, дитсадок і всі умови для нормального проживання», — зазначає Анатолій Бондаренко.

Серед іншого, втілюватиметься проєкт створення локальних скверів у віддалених мікрорайонах Черкас. Планується відремонтувати велику кількість доріг, провулків, міжквартальних проїздів у різних частинах нашого міста.

Також у 2022 році планується розпочати масштабний проєкт будівництва набережної, парків «Молодіжний» та «Європейський». Деякі проєкти, зокрема, із ремонту спортивних шкіл та доріг, будуть втілювати за підтримки обласної влади та держави.

Повне інтерв'ю з міським головою:

реклама

Коментарі  

 
+4 #24 От от, не можна 06.01.2022 11:15
Цитую Василь:
Цитую юра:
Його вже давно роздерибанили (полігон), якщо ви не в курсі. Так що місто вже без нього. Тоха справився
Полігон кому належав?? Міноборони?? Не можна роздерибанити.
Якщо землі були комунальні - можна роздерибанити. Хто і коли отримав там землю?
Давайте факти, а то казати можна багато чого.


Брат міського голови Черкас А. Бондаренко – М. Бондаренко, продав підприємцю Македону Рустамяну автомобіль Mercedes-Benz S500 2010 року випуску за 1,34 млн грн.
Автомобіль було продано в жовтні 2019 р. Бондаренко декларував, що у 2018 р. автівка була придбана всього за 151 тис грн., що у 9 разів менше ціни майбутнього продажу
Покупець М.Рустамян є одним із підрядників з яким співпрацювала Черкаська міськрада за 2017-2018 роки підрядник отримав з місцевого бюджету близько 6 млн грн. за ремонт вулиць міста.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #23 100 одаричей 06.01.2022 10:57
Цитую Андрій:
Цитую сьогодні звернув увагу:
Для порівняння того,що залишив після себе Одарич і ,що зробив Бондаренко (при всьому стебанутому ставленні до нього). Показова ділянка -вул. Сумгаїтська біля перехресття з Ярославською. Південний тротуар зроблений Тохою (приємно пройтися),півні чний тротуар(базар на проїзжій частині з металевими рибними,ковбасн ими будками і роздовбаним тротуаром)-це витвір великих урбандистів Одарича-Гури.То ,можливо, добре ,що Мойшам не дістався великий бюджет?Забудували б на хрен.всі "червоні лінії"

Це жарт про червоні лінії?
Митниця,Узвіз,п ланетарій,Ринко ва площа,..-це все що належить черкащанам. І водночас продане лисянським жлобом на поталу будівельним Джамшутам. Так змарнувати і спотворити ландшафт не зуміють і 100 Одаричів чи хтось інший!

поцікавтесь ,хто були власники ділянки під "Чайеою" до Нагорного Казаряна
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #22 Муромець 06.01.2022 08:56
Треба молодого сучасного мера. Ця вся "стара гвардія" лисих ******* навчилася за багато років тільки одному - де б урвати ще грошей. А щоб не кидалась в очі різниця між офіційним доходом і сірими відкатами - виписують собі премії по 400% з бюджету. Подивиться на міста західної України, Львова, Франківська... і зрозумієте, який жалкий є лисянка і які занедбані є Черкаси, застрягші в 90х роках 20 століття.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #21 Дорця 05.01.2022 23:44
Хай з АЗОТОМ зробить порядок(фільтри ...),викиди страшенні при вїзді в місто в якому*варто*жит и(
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #20 Василь 05.01.2022 20:09
Цитую юра:
Його вже давно роздерибанили (полігон), якщо ви не в курсі. Так що місто вже без нього. Тоха справився
Полігон кому належав?? Міноборони?? Не можна роздерибанити.
Якщо землі були комунальні - можна роздерибанити. Хто і коли отримав там землю?
Давайте факти, а то казати можна багато чого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #19 Юрій 05.01.2022 19:22
Якщо пан мер хоче місто без околиць, то нехай як мінімум поробить світло і ДОРОГИ у провулках та вуличках!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #18 Андрій 05.01.2022 19:19
Цитую сьогодні звернув увагу:
Для порівняння того,що залишив після себе Одарич і ,що зробив Бондаренко (при всьому стебанутому ставленні до нього). Показова ділянка -вул. Сумгаїтська біля перехресття з Ярославською. Південний тротуар зроблений Тохою (приємно пройтися),півні чний тротуар(базар на проїзжій частині з металевими рибними,ковбасн ими будками і роздовбаним тротуаром)-це витвір великих урбандистів Одарича-Гури.То ,можливо, добре ,що Мойшам не дістався великий бюджет?Забудували б на хрен.всі "червоні лінії"

Це жарт про червоні лінії?
Митниця,Узвіз,п ланетарій,Ринко ва площа,..-це все що належить черкащанам. І водночас продане лисянським жлобом на поталу будівельним Джамшутам. Так змарнувати і спотворити ландшафт не зуміють і 100 Одаричів чи хтось інший!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 сьогодні звернув увагу 05.01.2022 18:29
Для порівняння того,що залишив після себе Одарич і ,що зробив Бондаренко (при всьому стебанутому ставленні до нього). Показова ділянка -вул. Сумгаїтська біля перехресття з Ярославською. Південний тротуар зроблений Тохою (приємно пройтися),півні чний тротуар(базар на проїзжій частині з металевими рибними,ковбасн ими будками і роздовбаним тротуаром)-це витвір великих урбандистів Одарича-Гури.То ,можливо, добре ,що Мойшам не дістався великий бюджет?Забудували б на хрен.всі "червоні лінії"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #16 Ремарка 05.01.2022 13:11
".... хоче, щоб Черкаси стали «містом без околиць»" - тобто околиці розпхатимуть по своїм бездонним кишеням.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 юра 05.01.2022 11:50
Цитую Василь:
Бондаренко, коли Черкаси стануть "містом без полігону в центральній частині"?
Його вже давно роздерибанили(п олігон), якщо ви не в курсі. Так, що місто вже без нього. Тоха справився. :P