реклама Делікат

Ніяких розбитих машин на уманському штраф-майданчику ДАІ немає. Про це інформує кандидат в нардепи по округу Богдан Хмельницький, який, як йдеться в інформації на його сайті, особисто перевіряв наявність там авто.

«У Багдаді, одним словом, усе спокійно…» – констатує Хмельницький.

На штраф майданчику ДАІ Хмельницький очікував побачити автомобіль «Мерседес GL 500», який потрапив у ДТП під Уманню. Як інформували ЗМІ, в авто був нардеп Антон Яценко, однак той сьогодні в Черкасах категорично все заперечував. При цьому нардеп інформував, що авто належить його сестрі, але за рулем був якийсь друг його сестри. А винним в аварії є нібито загиблий внаслідок аварії водій автомобіля «Деу». До всього, Яценко повідомив, що покійний водій був п’яним, хоча офіційна експертиза МВС ще не завершена, про що свідчить і повідомлення начальника обласної міліції Дернового до нардепа.

Як інформує Богдан Хмельницький, він з однодумцями відправився на трасу, де сталося ДТП. Там виявив розбите вщент авто «Деу». Судячи з вм'ятин швидкість машини, яка влетіла в «Деу», була дуже високою. Дивно, але машина стояла метрах в 300 від місця, де сталася аварія. Практично поряд з місцем події розташована заправка, а на заправці камера спостереження, що дивиться саме на те місце, де сталася аварія!

«Звичайно ми зайшли на заправку і її співробітники розповіли нам дуже цікаві речі, – стверджує Богдан Хмельницький. – Виявляється на місце аварії, в дуже стислий термін прибуло декілька машин міліції. Кожен водій знає як «оперативно» ДАІ виїжджає на місце аварії, але тут примчалися вмить. Що вони там робили і чому за словами співробітників ДАІ на штраф майданчику ніяких заяв не було, окреме питання… За словами тих же свідків, винуватець події в спішному порядку відкручував номери зі своєї машини».

До слова, сьогодні на прес-конференції в Черкасах Антон Яценко не зміг пояснити, чому в автомобіля його сестри не було номерних знаків.

У свою чергу, Богдан Хмельницький стверджує, що за словами очевидців, на місці ДТП побував автомобіль з номерами Верховної Ради… І головне: на заправці є відео, зняте камерами спостереження. Богдан Хмельницький зауважує, що воно то вже зможе пролити світло на містичну аварію…

реклама

Коментарі  

 
0 #48 Миша 12.10.2012 19:24
Яценко ****** и ******ца
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #47 Сакура 07.09.2012 17:39
Опа!Очевидцы нарисовались..джип пропал!Завтра появятся кто лично видел за рулем Яценка,как он после ДТП без царапины,сел в машину и укатил по своим делам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #46 Мандат 07.09.2012 17:11
Цитую Віталій:
Артем Шевченко --- честнейший и авторитетный журналист. Он профессионально занимается расследованиями на канале ТВы --- самом честном канале Украины. Они расследовали вышки Бойко (сейчас этим занимается генпрокуратура Латвии, на основе его расследования), они сняли фильм о Лукъяновском СИЗО, тысячу раз ставали на защиту простых людей в своих передачах. А сво....ь Яценко только воро...ал, а теперь начал уби...ать!

Шевченко - честнейший??? Я вас умоляю!)) вы или плохо его знаете, или прикрываете его зад.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #45 Микола 07.09.2012 14:06
Цитую Восковой:
Тут прост не понятка какая-то.Информация не проверенная.О чем еще можно писать. Виноват только водитель "ДЕУ" он нарушил правило дорожного движения.

Я не розумію мишиної возні політиканов. Якщо, даже допустити що за кермом був Яценко чи як його там. Але ж ДТП скоїв водій, а не політична партія. Коли Шкіль збив людину, що треба було БЮТ як партію забороняти??
Хай розберуться правоохоронні органи, якщо немає до них довіри, хай суспільство, журналісти контролюють, висвітлють. Але!!! Не треба на цьому заробляти політичні дивіденти. Вот у чому питання... а то це нагадує зграю імпотентних грифів шукаючих політичну здобич
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #44 Віталій 07.09.2012 13:43
Артем Шевченко --- честнейший и авторитетный журналист. Он профессионально занимается расследованиями на канале ТВы --- самом честном канале Украины. Они расследовали вышки Бойко (сейчас этим занимается генпрокуратура Латвии, на основе его расследования), они сняли фильм о Лукъяновском СИЗО, тысячу раз ставали на защиту простых людей в своих передачах. А сво....ь Яценко только воро...ал, а теперь начал уби...ать!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #43 Кучка 07.09.2012 12:50
Ды что же это за люди такие?!В семье горе,эти противники ПР готовы по трупам идти, лишь бы достичь своих мерзких целей!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #42 Восковой 07.09.2012 12:34
Тут прост не понятка какая-то.Информация не проверенная.О чем еще можно писать. Виноват только водитель "ДЕУ" он нарушил правило дорожного движения.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #41 Маріонетка 07.09.2012 12:31
Четверта влада активно використовує вплив на людей. Прикро,що журналісти подають лише ту інформацію, що проплачена і вигідна замовнику, а люди у все це вірять!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #40 Тихомир 07.09.2012 12:16
Батьки проливають сльози за своєю дитиною, а опозиція танцює на могилі померлого. У них відсутня хоч якась людяність, прикро, що такі люди тягнуться до влади, ще прикріше, що вони трапилися на шляху у Яценко!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #39 Дарина 07.09.2012 12:06
Журналістам, для початку, потрібно перевіряти інформацію, а не стверджуйте те, що не відповідає дійсності. Пам'ятайте все ж, що ви все ж професіонали, а не брудні політичні кіллери! :oops: