Гарячі номера телефонів

Задля популяризації дбайливого ставлення до навколишнього середовища колектив Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області другий рік поспіль традиційно збирає батарейки, акумулятори та енергозберігаючі лампи.

2(1)

Відпрацьовані елементи живлення відносяться до другого класу небезпечності. Тому якщо їх просто викинути в сміття, то вони через деякий час розпочнуть забруднювати ґрунтові води всіма елементами таблиці Менделєєва.

Близько 10 кілограм відпрацьованого матеріалу сьогодні здано до відповідних контейнерів для подальшої їх відправки на одне з вітчизняних підприємств, що займається утилізацією.

4

На цей час збір та відправка на утилізацію відпрацьованих елементів живлення продовжується. Запрошуємо всі інші державні органи, силові структури області, свідомих громадян не залишатися байдужими та приєднатися до ініціативи. Лише команда однодумців зможе залучити до справи більше ресурсів – знань, вмінь, енергії та корисних зв’язків.

Зберігаючи природу – зберігаємо власне майбутнє!

Довідково: Контейнери для прийому відпрацьованих батарейок, акумуляторів та енергозберігаючих ламп розміщено на першому поверсі будівлі Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області за адресою: м. Черкаси бульвар Шевченка, 245, телефон 097 27 87 618.

Пресслужба Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+6 #1 Віктор 08.01.2022 18:52
Це вже справжній стьоб??
Кошти платників податків спускають на 100%-паразитичну структуру що дублює функції поліції і держохорони(але від нудьги збирає батарейки).
Натомість ЗСУ так і залишаються недофінансовані в умовах війни.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100