реклама

реклама

Дорожній знак «Рух механічних транспортних засобів заборонено» встановлять перед в’їздом на територію Черкаської обласної лікарні по вулиці Менделєєва, 3.

3.2z

Відповідне рішення ухвалили вчора на засіданні виконавчого комітету Черкаської міськради, повідомляє «Вичерпно».

271494171_1108901186529432_7353201401170248847_n

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #9 Степанич 12.01.2022 20:13
Цитую Виборець:
От ти корчиш з себе мудреця, а чому ж ти не президент, не губернатор, навіть не мер при таких талантах?
Якось нерівно до мене дихаєш))
Перейшов на особистість в статті про проїзд територією лікарні.
В чому суть такої уваги?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 зєля і бобік 12.01.2022 10:02
Супер! Це ж завдяки підгорному новий керівник лікарні на посаду вліз, тепер вся облрада хай радіє такому дибільному рішенню!!! ура таваріщі Перше "мудре" рішення нового керманича!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 ХХ 12.01.2022 06:21
А те, що туди приїзжають люди з усієї області і не на екскурсію, то це нічого. Біля магазинів облаштовують стоянки, а тут закривають рух. Це скільки потрібно було розуму.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Сидоров. 11.01.2022 18:56
Цитую щука:
Туди здебільшого заїздять саме лікарі на крутих іномарках, які тільки і
є в Черкассах. А на більш крутіших іномарках тією територією гасають їхні начальники - завідуючі відділеннями.


Ви не повірите , пане щука. Але сама крута іномарка у санітарочки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 WTF 11.01.2022 17:50
там хоть есть альтернатива - парковка напротив больницы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Бувший 11.01.2022 16:41
Это ограничение будет обязательно для всех- депутатов,медпе рсонал, чиновников всех уровней?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #3 щука 11.01.2022 16:09
Туди здебільшого заїздять саме лікарі на крутих іномарках, які тільки і
є в Черкассах. А на більш крутіших іномарках тією територією гасають їхні начальники - завідуючі відділеннями.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #2 Виборець 11.01.2022 15:32
Цитую Степанич:
Ну і чим керувались ці депутати?
Точно не здоровим глуздом!

От ти корчиш з себе мудреця, а чому ж ти не президент, не губернатор, навіть не мер при таких талантах? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 Степанич 11.01.2022 15:01
Ну і чим керувались ці депутати?
Точно не здоровим глуздом!