реклама

реклама

На черговому засіданні Кабмін ухвалив рішення про реформу регіональної структури Держпраці шляхом утворення семи міжрегіональних управлінь. Юрисдикція кожного буде поширюватись на територію декількох (зазвичай трьох) областей

Мінекономіки повідомляє, що 12 січня 2022 року на черговому засіданні Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про реформу регіональної структури Державної служби з питань праці шляхом утворення міжрегіональних управлінь, юрисдикція яких буде поширюватись на територію кількох областей.

Скорочення кількості територіальних управлінь та забезпечення можливості реалізації повноважень інспекторів за міжрегіональним принципом дозволить оптимізувати кількість адміністративного персоналу та вивільнити додаткові ресурси для збільшення ефективності роботи органу в цілому.

«Сьогоднішнє рішення Уряду дозволить підвищити ефективність роботи служби та її прозорість. Зокрема, більше ресурсів будуть зосереджені на здійсненні безпосередніх функцій Держпраці з концентруванням інспекторського складу в залежності від оперативних завдань. Наприклад, якщо в одному регіоні бракує інспекторів, ми можемо оперативно спрямовувати сюди фахівців з іншого регіону.

Таким чином можливо збільшити як інспекторський склад, так і фонд оплати праці. Подібний досвід у нас уже є: в одному теруправлінні об’єднані Київ і Київська область, а також Луганська і Донецька області», - зазначив заступник Міністра економіки України Ігор Дядюра.

Документом передбачається ліквідація обласних територіальних управлінь і утворення нових міжрегіональних територіальних органів Держпраці:

Західне міжрегіональне управління Держпраці (Волинська, Рівненська, Львівська, Закарпатська області);

Південно-Західне міжрегіональне управління Держпраці (Тернопільська, Івано-Франківська, Чернівецька області);

Центрально-Західне міжрегіональне управління Держпраці (Житомирська, Хмельницька, Вінницька області);

Центральне міжрегіональне управління Держпраці (Чернігівська, Київська, Черкаська області, м. Київ);

Північно-Східне міжрегіональне управління Держпраці (Сумська, Полтавська, Харківська області);

Південно-Східне міжрегіональне управління Держпраці (Кіровоградська, Дніпропетровська, Запорізька області);

Південне міжрегіональне управління Держпраці (Одеська, Миколаївська, Херсонська області).

Про це інформує Міністерство економіки України

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+18 #3 Олена 17.01.2022 00:13
Молодці, розумахи. Усунення цих органів, дасть можливість процвітать корупції, громадяни які працюють, не матимуть права захисту. Регіональне управління на кілька міст, ви серйозно? Не смішіть, тут хоть в одному місті навести лад. Ніхто цим займатись не буде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #2 Віктор 16.01.2022 20:46
Пародії профспілок теж просяться на заміну, їх псевдозахист лише для збору коштів. Вони вже давно сплутали обов'язки з інтересами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #1 Товарищ С. 16.01.2022 20:43
Нет праци - нет проблем! На новом витке спирали развития производственны х отношений, важнейшим сейчас является рабтруд! Рабы немы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100