реклама Делікат

КНП «Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів О.С. і М.С. Коломійченків» працює в повсякденному режимі, як і працювала. Так директор лікарні Василь Уманець прокоментував чутки про закриття закладу.

Foto-na-golovnu-storinku-1200x850

Про це пишуть «Районні вісті».

— Чутки про закриття — то порожні розмови, — наголосив Василь Петрович. — Сьогодні у нашій лікарні, як і у всіх медичних закладах країни, готуються до виконання постанови Уряду, яку було схвалено на його засіданні 12 січня нинішнього року. Згідно з постановою, мінімальна зарплата у лікарнях із січня 2022 року становитиме 13,5 тис. грн. А лікарі отримуватимуть щонайменше 20 тис. грн.

Директор лікарні пояснив, що документом визначаються такі розміри зарплат за повністю виконану місячну (годинну) норму праці: не менше 20 тис. грн. – для лікарів (крім лікарів-інтернів) та професіоналів з вищою немедичною освітою, допущених до медичної діяльності в закладах охорони здоров'я, і не менше 13,5 тис. грн. отримуватимуть фахівці з базовою вищою та неповною вищою медичною освітою.

Постанова також передбачає диференціацію окладів шляхом встановлення доплат та надбавок з урахуванням складності, відповідальності, кваліфікації персоналу, умов та результатів роботи і діятиме з 1 січня 2022 року.

Тож у лікарні сьогодні ведуть підрахунки, вивчають питання виконання цієї постанови.

– Про закриття лікарні чи окремих відділень мови немає, — запевнив Василь Уманець. — Нині укладаємо договори на надання медичних послуг з Національною службою охорони здоров’я та переглядаємо розцінки за надання окремих медичних послуг.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100