На сьогоднішній сесії Черкаської міськради депутат з фракції «Батьківщина» Роман Дискант оголосив про виключення з цієї фракції Романа Макухи.

У міську раду депутат пройшов за списком.

До речі, зараз Роман Макуха балотується у нардепи на округу № 198 самовисуванцем.

реклама

Коментарі  

 
+2 #10 Свої серед чужих-своїх? 07.09.2012 15:35
Орієнтовний список гравців: Денис Ананьєв, Нарек Казарян, Олександр Радуцький, Сергій Отрешко, Армен Акопян, Олександр Савенко, Роман Макуха, Андрій Кондратенко, Микола Мирза й Богдан Квітка. Як гарно вписалися БЮТівці в команду молодості та влади. А тепер не розбереш то і кому обіцяв.Вони грають а ми страждаємо. А обирали для громади , а заграли в команді влади.Що не БЮтівець то зрадник, хто підбирав Туменко-Грець. Зараз збірна підібрана до ВР, будуть такіж перебіги . ТАК НАВІЩО БЮТ ОБИРАТИ???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Микола 06.09.2012 20:30
Цитую Хто формував списки?:
Знову проблема списочників, яких формував Гресь-Томенко. Із фракції виключили, а в партії залишили до іншого зрадництва. Наша пісня гарна починай спочатку.

Списки повинні висуватися районими організаціями, затверуватися на міській (для міста) конференції партії. Вся біда у тому, що у БЮту немає членів партії Батьківщина. Є отамани та симпатики. Це не партія, це ті кому подобається Тимошенко. Кому як жінка, комусь - те що вона обіцяє :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Василь 06.09.2012 18:33
ПРиБЮТівська тушонка знову тушкується - це до уваги тих, хто ще вірить в друге пришестя Білої Бахіні :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Ужасть 06.09.2012 14:21
Непонятно... кто, кого, продал???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Ужасть 06.09.2012 13:42
Цитую Хто формував списки?:
Знову проблема списочників, яких формував Гресь-Томенко. Із фракції виключили, а в партії залишили до іншого зрадництва. Наша пісня гарна починай спочатку.

А вы голосуйте, голосуйте за них. Одна заключила договор на газ за который еще будем расхлебываться и расхлебываться. Другие успешно перепродались в другие фракции...а остался кто??? Остались те которых никуда и в никаие фракции даже за приплату от них самих никто не возьмет. Вы предложите Турчинову, Томенку идти по мажоритарке, чтобы проверить (хоть для себя :-) ) уровень доверия народа, а по спискам пустить молодых, одареных.. А так знают что на протестном настроении народе проскользнут в Раду..и опять будут рассказывать что у них что-то болело, где-то лежало, кто-то чем-то голосовало....когда голосовался мовный закон.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 ... 06.09.2012 13:34
Лаконічно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 опонент 06.09.2012 13:23
А що в нас є якісь додаткові обмеження щодо балотування , окрім визначених законом. Чи у бют свої закони?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 А в партії ? 06.09.2012 13:01
Макуха Роман Васильович, народився 14 грудня 1982 року в місті Черкасах, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», проживає в місті Черкасах, судимість відсутня, самовисування (Постанова ЦВК від 14 серпня 2012 року № 356).
http://progolovne.ck.ua/archives/16535 А в партії залишили про що свідчить партійний сайт Черкаського БЮТу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #1 Хто формував списки? 06.09.2012 12:57
Знову проблема списочників, яких формував Гресь-Томенко. Із фракції виключили, а в партії залишили до іншого зрадництва. Наша пісня гарна починай спочатку.