1 млрд 072 млн гривень закладено у видаткову частину бюджету розвитку Черкас на 2022 рік. За словами секретаря міськради Юрія Тренкіна, левову частину цих коштів планується отримати від продажу землі й комунального майна.

Бондаренко

– Я дав доручення 16-гектарну ділянку на Митниці між «пляжем Жужоми» і вулицею Козацькою розбити на лоти, ділянки по гектару, пів гектара, – сказав міський голова Черкас Анатолій Бондаренко у програмі «Четверта влада» з Ольгою Мальованою в ефірі телеканалу ВІККА. – Її буде виставлено на відкритий аукціон. Що можна буде продати в приватну власність, буде продано. Там дуже багато земельних ділянок для будівництва розважально-спортивних закладів, є ділянки для будівництва багатоквартирних будинків, для будівництва футбольних полів. Тобто, можна сказати, це відповідає Генеральному плану. Всі ці земельні ділянки на наступній сесії буде виставлено, якщо депутати проголосують, на відкритий аукціон через систему «Прозорро».

Як зазначив міський голова, на згаданій території на аукціон буде виставлено близько 20 земельних ділянок. А загалом в Черкасах цьогоріч планується продати з аукціону більше 100 ділянок.

реклама

Коментарі  

 
+3 #27 Терапевт 11.02.2022 13:43
У нього нездоровий потяг до вимушених подорожей і спалених мостів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #26 Андрій 11.02.2022 13:40
Цитую Світлана:
Більшість вибрала цього Бондаренка, тому нема чого скаржитись. За що голосували, те і їмо. А могли вибрати Євпака.

Євпака, який для себе вибрав тихо сидіти і не рипатись ?
Кандидатура Ільченка чи Кухарчука була б більш потужною для протистояння безвладдю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #25 Знаючий 11.02.2022 10:38
Хитрий, лисий приватизатор майна містян.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #24 Світлана 11.02.2022 07:13
Більшість вибрала цього Бондаренка, тому нема чого скаржитись. За що голосували, те і їмо. А могли вибрати Євпака.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #23 Граф 31.01.2022 02:06
Цитую Гринько:
Цей мер- трагєдія для нашого міста, яке заполонили сєлюки, які його вибрали...

Дуже влучно сказано.Саме заполонили селюки. Вони можуть обращаться, Чи не ображатися ,Але доки вони не наберуться розуму і поваги до інших людей -їх м ісце в свинарнику, звідки вони і приїхали , а іншими словами пожиттєво. Але не довго цьому мраку совково-колхозному залишилось тут керувати..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #22 Гога 30.01.2022 21:39
Продати берегову смугу, шоб хватило його зграї на захмарні зарплати та преміі??? Оце так господарник :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #21 Вітя 30.01.2022 19:07
А кошти на забудову земельної ділянки в Свидівку де брати, якщо не продати вільні ділянки в Черкасах? Тута всьо прораховано! Їдь Толя у свою Лисянку і продовжуйте там дерибанити землі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #20 Руссишь Zoльдатен 30.01.2022 17:26
не успеют продать-русские прийдут!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #19 Шобла 30.01.2022 14:27
Мовчки спостерігати за знищенням міста, маючи шкурні інтереси, а відтак- ніяких ініціатив щодо усунення від посади ****** Бондаренка.
Хіба для цього обирали депутатів??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #18 Кр**** 30.01.2022 13:06
Як ти вже достав людей - забудовами берега Дніпра!