Гарячі номера телефонів

Народна депутатка України Ірина Геращенко, яка родом із Черкас, дала оцінку вчорашнім рішенням російського керівництва щодо визнання незалежності так званих «ДНР» і «ЛНР».

safe_image

Телезвернення президента РФ Володимира Путіна депутатка назвала «українофобським, людиноненависницьким, фашистським виступом».

«Путін – це Гітлер сьогодення, – написала Ірина Геращенко у фейсбуці. – З перекошеним від злоби і ненависті обличчям він видав годинний псевдоісторичний спіч, де в кожному слові зневага, ненависть, презирство до України і українців, до демократії і свободи. Він оголосив війну всьому цивілізованому світу, знову показавши свою повну зневагу до кордонів, міжнародного права, суверенітету і територіальної цілісності інших країн. Він заперечує право України на державність і зовнішньополітичний вибір, він ненавидить Майдан як символ нашої свободи і безповоротного відриву від Москви».

Ірина Геращенко зазначила, що Путін очікувано, після низки провокацій і брудної інформаційної гебельсовськоі кампанії визнав так звані «ЛДНР». Схоже, визнання псевдореспублік – це перший крок , і далі буде рішення про офіційне введення туди російської армії.

«Бідний Донецьк і Луганськ… У зоні особливої небезпеки опиняються всі українські прифронтові міста і містечка, де ми зобов’язані посилити оборону, – написала Ірина Володимирівна. – Нема ж сумніву, що Путін збожеволів і готовий іти далі, на Україну і Київ. Зупинити його можна тільки (санкційним) ударом, від якого важко буде оклигати російській економіці. І силою української Армії».

«Якщо не буде сильних санкцій, Путін вже завтра піде далі, – наголосила пані Геращенко. – Санкції мають бути введені проти РФ, Путіна і всієї його камарільї. Ніякі так звані «ЛДНР» не ведуть ніяких торгових відносин з США, тому це як мертвому припарка».

Також Ірина Геращенко подякувала міжнародним партнерам України, які ще з осені інформували про загрози, які стоять перед Україною. «І ми будемо апелювати до наших партнерів, інакше кремлівський маніяк не зупиниться ніколи!» – додала депутатка.


реклама

Коментарі  

 
-2 #4 Правда 23.02.2022 11:05
Она ему польстила. Путин - мелкая сошка, кукла в руках кукловодов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Наблюдательний 22.02.2022 18:45
А що особисто зробила Геращенко щоб несталося те що сталося???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 Перехожий 22.02.2022 17:18
Путін останні вісім років все робить неначе по заповідям Гітлера.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 О чём это она? 22.02.2022 17:09
Сегодня в мире есть только один Адик. И оно - это х*о.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100