Екс-секретар міськради, депутат Черкаської міськради Олександр Радуцький завіз перші сертифіковані тести для виявлення коронавірусу в інфекційну лікарню. Про це депутат повідомив у «Фейсбуці».

Як раніше повідомляв Олександр Радуцький, це його власна ініціатива.

89800698_2500053110100033_1611898773762473984_n

«У місті зараз відсутні тести на визначення цього вірусу. В Черкасах існує інфекційна лікарня. Потреба в цих засобах є. Тому замовив для лікарні 25 шт. Це така маленька допомога. Хто має бажання долучайтеся. Ціна за один тест 375 гривень.Мінімальна упаковка 25 шт. Бажаю нам не хворіти», – зазначав депутат декілька днів тому в «Фейсбуці».

Нагадаємо, держава забезпечить тестами на коронавірус Черкащину лиш цього тижня.

реклама

Коментарі  

 
+7 #10 Navigator 14.03.2020 02:17
Цитую Израиль:
Радик и тут пиариться, шрек невгамовный


вот ты глупый,израиль! Если бы Радик за бюджетные деньги купил и рисовался, тогда пиар. А за свои деньги ...достойно уважения.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Леонід 13.03.2020 23:30
Можливо і пан Стаднік загляне на цю сторінку. То дайте одразу відповідь -хто вивіз з Черкас ВСІ маски, ще 3 тижні тому. І що ви особисто зробили, для виправлення ситуації?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Валентина 13.03.2020 22:08
Скільки тестів купив Ботнар на свою незаконно отриману багатотисячну премію?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #7 Дід 13.03.2020 20:52
"Забезпечив лікарню тестами". Цілу лікарню можна "забезпечити" 25 тестами? Піаар, ще й жлобський.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Сергій з Кривалівки 13.03.2020 16:47
Цитую Израиль:
Радик и тут пиариться, шрек невгамовный


Израиль, Израиль, ай шалом, шалом, шалом....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #5 Реаліст 13.03.2020 15:04
Цитую Израиль:
Радик и тут пиариться, шрек невгамовный

А ти піди теж так "попіарся", дурнику! Набридли вже скоти, які інших обгавкують, а самі нічого не роблять.
Радик - зовсім неоднозначна фігура, але тут він вчинив, як мужик. А ти "Ізра", тупо тріпаєшся, як баба базарна!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #4 Израиль 13.03.2020 14:49
Радик и тут пиариться, шрек невгамовный
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #3 Молодець, аплодую 13.03.2020 14:44
Красава! Цікаво, хто із зажраних міськвиконкомів ських, із їхніми захмарними зарплатами зробить так, як цей "порохобот"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #2 Юрко С. 13.03.2020 14:13
Радий би допомогти, але займаюся перепідрахункам и скільки пенсій можна було б виплатити з податків моєї зарплатні 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #1 Любов Майборода 13.03.2020 14:10
Це вчинок! Олександру - респект : :P . Тепер далі: від інфекційної лікарні має щоденно надходити інформація про кількість обстежень і результат. ЩОДЕННО. Щоденно оприлюднюватись інформація про кількість осіб, у яких є підстави для проведення обстежень. Маємо створити громадський комітет по контролю за епідемією. Як епідеміолог готова долучитись. Офіційна медицина - забюрократизова на і негнучка. Беремо приклад з добробатів на фронті. Спочатку -вони. Потім - армія.