реклама

реклама

На сьогодні ситуація у місті цілком під контролем. Про це міський голова Черкас Анатолій Бондаренко повідомив на своїй сторінці у фейсбук.

DSC0623

Інфекційна лікарня до прийому хворих готова, тести на коронавірус є. Поки жодного хворого на коронавірус у Черкасах не виявлено.

– Шановні батьки! Аби не захворіти, не водіть дітей у розважальні заклади. Карантин уведений не просто так. Це надзвичайно складна ситуація в Україні з часів незалежності. І не лише у нас, а й в усьому світі. Тому подбайте про власну безпеку і безпеку своїх дітей, краще залишати їх удома, – закликає Анатолій Васильович.

Що стосується тестів, медикаментів та обладнання, то в Черкасах його не більше і не менше, ніж у всій Україні. Але незабаром буде здійснена додаткова закупівля всього необхідного.

Оригінал відео можна переглянути ТУТ.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+6 #12 по феншую 15.03.2020 22:41
Гляньте ще раз, фотка ліца - отпад! Розіслать по кіностудіях - негайно запросять на роль прикольного нєгодяя або комедійного жандарма-невдахи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Ситуація 15.03.2020 21:18
Бондаренко: «Ситуація в Черкасах повністю під контролем»
14 березня 2020, 11:44 ПРОЧЕРК Новини Черкас та області / Коронавірус

Вірю!

Бо 04.12.2019 хтось так же безапеляційно заявляв, що тарифи на опалення у місті будуть знижені! А у листопаді 2015, що бульвар Шевченка буде реконструйовано за 1 рік до кінця 2016 року.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 юра 15.03.2020 18:51
А тоха тим часом вже десь в село забіг :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Юрік Бо 15.03.2020 16:44
Слухай лисий в шкірянці, ти перевір спортлайф! Там працюють на повну і продовжують всі черкащани омінюватись слюнями
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Никола питерский 15.03.2020 16:37
Так а че Спортлайф не закрылся?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #7 Реаліст реальний 15.03.2020 13:55
Цікаво, що за самозванець присвоїв мій нік "Реаліст"?
Не вистачає навіть у цьому клепки щось своє придумать?! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 Реаліст 15.03.2020 13:12
https://ua.korrespondent.net/ukraine/4204569-ukraintsi-masovo-zdauit-testy-na-koronavirus
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Сіромаха 14.03.2020 20:09
Казав сліпий "Побачимо", казав глухий "Почуємо". Такий і контроль.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Реаліст 14.03.2020 18:49
[
Майборода Любов Володимирівна, Ви в минулому закінчили санітарно гігієнічний факультет, працювали в санепідстанції фахівцем з сальмонельозу, але протиепідемічна робота мабуть Вам чужа. Ваші пропозиції просто безглузді. Такі фахівці з такими дикими порадами приведуть до сотень нових інфікованих, якщо всі з підозрою захворювання підуть по лікувальних закладах. Ви , як працівник департаменту охорони здоров‘я хоч бачили рекомендації по попередженню поширення цієї зарази.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Мавр 14.03.2020 15:52
Як всі під вибори борються!