unnamed_c5a7eЧеркаський магазин «Епіцентр» попри заборону здійснював торгівлю будматеріалами, за що на нього складено протокол за статтею 44 КпАП.

Про це міський голова Черкас Анатолій Бондаренко заявив в інтерв’ю програмі Валерія Макеєва «72 години», посилаючись на інформацію начальника ГУНП України в Черкаській області Михайла Куратченка.

– Вважаю, що правоохоронні органи повинні притягти до відповідальності керівництво товариства «Епіцентр», – сказав Анатолій Бондаренко. – Тому що всі інші магазини будматеріалів закрилися і виконують вимоги карантину. Таке враження, що такий магазин не те що не виконує вимоги карантину, а не виконує вимоги закону України про боротьбу з коронавірусом.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #9 Ольга 22.03.2020 16:23
А як кран водопровідний зірвало, де руки помити? В калюжі????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Карина 20.03.2020 23:53
Да эти эпики, это раасадник заразы, про персонал не беспокоятся, масок нет так они самодельные с туалетной бумаги раздали. Температуру не меряют, врут они, все ради прибыли, щас все закрылись а они получат надприбыль
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Каркар 20.03.2020 22:40
Цитую Сырко:
А не подскажете документ где сказано что запрещено продавать стройматериалы? или его просто нет и эта история высосана


Рішенням міської ради на період карантину заборонена діяльність низки типів закладів, в тому числі всіх магазинів, окрім аптек, продовольчих магазинів та заправок. http://chmr.gov.ua/ua/newsread.php?view=17930&s=1&s1=17
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 Що за істерія? 20.03.2020 22:04
Один эпицентр дружит с головой. Давайте его оштрафуем. Когда уже научимся мыслить? Этот эксперимент над людьми когда нибудь закончится? Почитайте статистику смертей от h1n1. Учитесь у Англии или Беларуси.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 ченчик 20.03.2020 21:16
цікаво звідки буде братися готівка якщо магазини не торгують, крім продовольчих. що будуть заправляти в банкомати через 2 тижні, в магазині цьому ніякий вірус не виживе, бо тут повно побутової хімії і в нього і в кращі часи дітям краще не заходити, хоча вентиляція чудова. а якщо для готівки вирішили під шумок друкарський верстат включити то після епідемії Епіцентр і так стане непотрібний.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 ЮЗР 20.03.2020 20:03
Так блокируйти заезд до его и пусть торгуют 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Зе 20.03.2020 15:49
А будувати бусинок як?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #2 зачем 20.03.2020 15:48
пусть работают , всё равно МЫ ВСЕ УМРЁМ !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #1 Сырко 20.03.2020 15:35
А не подскажете документ где сказано что запрещено продавать стройматериалы? или его просто нет и эта история высосана