До голови Черкаської ОДА, голови облради та до міського голови Черкас звернулися підприємці та мешканці міста Черкаси. Копію звернення вони надали «Прочерку».

!506755972

Як йдеться у зверненні, у зв’язку з початком весняної посівної кампанії, а також необхідних і невідкладних календарно-планових обробітків засобами захисту рослин та з метою забезпечення міста і області посівним матеріалом вони просять ввести в перелік дозволеної торгівельної діяльності на період карантину наступні товари: насіння, добрива, засоби захисту рослин, посадковий матеріал, розсаду, ліки та корм для тварин.

Така група товарів потребує посівів та обробітку саме в даний час.

Деталі у зверненні.

34343434343

676767676

реклама

Коментарі  

 
+3 #14 Черкасчанин 22.03.2020 23:24
Цитую yazon:
Незрозуміло одне: ЧОМУ для вирішення цього питання потрібні звернення? У владі - ідіоти чи свідомі шкідники?

Там бинго
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #13 Правда 22.03.2020 17:47
Отак і починається голодомор. І кого будемо звинувачувати через роки?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #12 Світлана 22.03.2020 14:16
Звичайно, що треба щоб працювали дані магазины. Бож що посієш, те й пожнеш. Тому приєднуюсь до звернення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #11 Ніка 22.03.2020 00:05
Цитую правдоруб:
заборона на продаж посівмата - перший крок до геноциду нашого населення. такого навіть при німцях не було

***** набагато гірша за німців!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Дід 21.03.2020 23:56
А тіпун вам на язик, кагановичі та іже з ними. Згадайте класику: "Ну я догавкаюсь, шо скоро, б...ь, посадять".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Наталя 21.03.2020 22:51
Чому б не заборонити продавати горілку й пиво.без них точно можна обійтись.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #8 Голодомор 21.03.2020 22:02
Заборона роботи насіннєвий магазинів у м.Черкаси це: по-перше можливість збагатитися власникам мережевих супермаркетів на продажу неякісного насіння; по-друге зірвати посівну кампанію для найбільш незахищеної під час економічної кризи верстви населення - селян; по-третє гарна можливість довести селян до зубожіння, а можливо і до голодомору напередодні продажу землі; четверте - враховуючи, що селяни на сьогодні є наймасовішим носієм української мови вирішити мовне питання ( какая разница....)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+33 #7 Каганович 21.03.2020 17:41
Для голодомору треба найперше не дати людям по селам посіяться! Перший крок зроблено! Тепер треба створити Торгсіни по селам витягти доляри та золото. А у тих хто переживе зиму викупить землю за буханець хліба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 Каркар 21.03.2020 16:47
Цитую Gonta:
:lol: 8) :-x На все пос,,,то, аби гроші заробити. Саме жнива! Дивись список підписантів! Питання до влади-а "Епіцентр" і "Ельдорадо" життєво важливі магазини? То чому закрили базу ОПС? Чому базари (на літаку, вокзалі,в центрі) працюють?


Де ринок в центрі працює? Щойно звідти, ринок закритий.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #5 Тетяна 21.03.2020 16:21
В тальному оштрафували магазин що семеном торгує,а людям що робити?далеко не у всих є можливість купувати по інету.чому не відкрити ці магазини на тих умовах що і продуктові?