реклама

реклама

Зазначимо, що Рудик - вже п'ятий народний депутат, якому діагностували коронавірус.

Народний депутат Сергій Рудик втрапив до лікарні з діагнозом коронавірус. Про це повідомив екснардеп Ігор Мосійчук у Telegram. Про це пише Главком

Більше ніяких подробиць наразі невідомо.

images

Сам Рудик не відповідає на телефонні дзвінки, його помічники підтверджують, що він не на зв'язку.

Зазначимо, що Рудик - вже п'ятий народний депутат, якому діагностували коронавірус.

реклама

Коментарі  

 
0 #9 Неудача 27.03.2020 21:36
Цитую стабилизец:
... неудачно отдохнул. народные массы скорбят. :lol:

И где отдохнул, оттянулся, на "Бочке"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Джокер 27.03.2020 20:32
Как там наш нардепка? сенсацию слыхали???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 стабилизец 25.03.2020 07:40
... неудачно отдохнул. народные массы скорбят. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Черкасчанин 24.03.2020 23:35
Цитую Гидко читать коменти:
Дивуюся дебілам-коментунам на "Прочерку", які готові злорадствувать навіть з приводу хвороби людини. :-x
Рудик просто сидить у Верховній Раді поруч з Шаховим, який цю заразу приніс у ВР.
Якщо у Разумкова не вистачить розуму перевести всіх нардепів на суворий карантин - вони будуть загрозою для решти людей!

Рудик просто сидить у Верховній Раді--дорогое удовольствие для налогоплательщи ков,не правда ли?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 А помните, былые времена? 24.03.2020 23:17
Подкупной предвыборный набор бабкам от Рудика. Пара платочков, крестик и налобная похоронная бумажная ленточка. Оказалось Бог действительно не фраер и всё мониторит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Гидко читать коменти 24.03.2020 19:58
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 бульба 24.03.2020 19:55
Зараз не слід паклюжити людей , бо є на світі бог і поставив він разом і тих хто горбатиться і тих хто краде. І якщо взяти відсоткове співвідношення то накосячили народні обранці перед нами і богом сильно. А от коли зараза пройде тоді необхідно і напомнити що розплата неминуча будьте людьми а не тварюками бо божа кара неминуча.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #2 Тато винуватий 24.03.2020 19:01
Просився ж малєнький Рудік в куршавельский ліс по гриби на лижах сходить, так нє! Тата як заладило -"картоплі визбирувать! картоплі!".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #1 007 24.03.2020 18:59
Де Сірьожа відпочивав за кордоном???