реклама Делікат

Медичні працівники із Третьої міської лікарні Черкас публічно звернулися до міського голови Анатолія Бондаренка із проханням сприяти виділенню коштів для придбання дня них засобів індивідуального захисту.

90844602_1303027353241082_1361978878825857024_o

Відповідне звернення, розміщене на сторінці лікарні у фейсбуці, подаємо без змін.

«Шановний Анатолій Васильович!

Ми, медичні працівники м.Черкаси, звертаємось до Вас з проханням сприяти виділенню коштів для придбання засобів індивідуального захисту для медичних працівників міста, антисептиків, деззасобів.

Серед нас є багато професіоналів, які працювали в період різних епідемій, знають специфіку розвитку епідемічного процесу та шляхи його подолання. Одним із найважливіших аспектів подолання епідемії є своєчасне надання медичної допомоги – як з метою зменшення рівня захворюваності наших громадян, так і попередження смертності при важких випадках. При цьому така допомога повинна бути безпечною для пацієнтів в частині ризику інфікування в лікувальному закладі.

Наше звернення про захист медпрацівників – в першу чергу з думкою про тих, хто має високий ризик не пережити пандемію коронавірусу. Без лікаря, медсестри, лаборанта, санітарки не буде працювати апарат ШВЛ і ставати безпечним без належної дезінфекції для іншого пацієнта. Нестача медичних працівників вже стала національною проблемою Італії, Іспанії та інших країн, де вимушені вибирати – кому надавати медичну допомогу.

Свідомо і відповідально будемо ставитись до попередження негативних наслідків пандемії коронавірусу для наших громадян – жителів міста Черкаси.

Захистимо медиків, щоб вони мали можливість надати свої знання, вміння, досвід всім, хто потребує медичної допомоги!

Колектив медичних працівників»

реклама

Коментарі  

 
+2 #10 Лісник 28.03.2020 22:30
Цитую ЗЮ:
А де кухарчук? Чому мовчить? Нема гешефту?

Чим глибше в ліс, тим жирніши партизани :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 ЗЮ 28.03.2020 19:38
А де кухарчук? Чому мовчить? Нема гешефту?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Петро 27.03.2020 21:13
Цитую Іван:
де славний свободовєц ботнар? В країні криза, а де воно?

Хтось каже, прикіпив, чи прилип до трибуни у залі облради і ніяк його відідрати звідти не можуть. А так він рветься і вже замість пенсій з податків своєї злиденної зарплати перерахував тепер все на захисні кустюми для лікарів. Чекаємо коли озвучить на що спроможний :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 медсестра 27.03.2020 18:10
Департамент спав, а коли смажений півень клюнув у задницю - прокинувся. Розігнати всіх до єдреної фені. Гірше не буде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Светлана 27.03.2020 18:08
Цитую Любов Майборода:
Звернення колег цілком підтримую - медики без захисних костюмів та респіраторів не зможуть надати допомогу пацієнтам. Приклад Тернополя говорить сам за себе:при лікування хворого на коронавірус заразилось 4 медика. В Черкасах, окрім інфекційної лікарні, медичні працівники не мають захисту. Але справа не в грошах. Грошів міському бюджеті є. Справа в тому, що костюмів немає де закупити. Питання намагаються вирішити централізовано - поки що безуспішно. Керівникам закладів треба брати ініциативу на себе у пошуках поставщиків.

Не может быть. Ваш шеф - бондаренко уже, как две недели рассказывает, что в Черкассах медики обеспечены, абсолютно, всем! Выхоть врите в одну сторону.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 Лікарі 27.03.2020 18:07
Чому про захист лікарів керівництво департаменту заговорило 25 березня?? А як же буфанада що все є??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #4 Іван 27.03.2020 17:56
де славний свободовєц ботнар? В країні криза, а де воно?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Колеги 27.03.2020 17:46
А окрім як підтримати, не мається бажання в ці часи влитись в наші дружні ряди й ділом, а не вічним бла-бла-бламом довести, що й справді на нащому боці?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 ++--+-ё- 27.03.2020 17:13
А де провідники Олімпійської Мекки, ніякої агітаційно-профілактичної роботи :cry:
Чи на виборах себе покажуть :-?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 Любов Майборода 27.03.2020 16:38
Звернення колег цілком підтримую - медики без захисних костюмів та респіраторів не зможуть надати допомогу пацієнтам. Приклад Тернополя говорить сам за себе:при лікування хворого на коронавірус заразилось 4 медика. В Черкасах, окрім інфекційної лікарні, медичні працівники не мають захисту. Але справа не в грошах. Грошів міському бюджеті є. Справа в тому, що костюмів немає де закупити. Питання намагаються вирішити централізовано - поки що безуспішно. Керівникам закладів треба брати ініциативу на себе у пошуках поставщиків.