реклама
Будівельна компанія надія
Із 46 інфікованих коронавірусом (43 виявлено тільки за останню добу) 23 – із Кам’янки.

Безымянный

Про це щойно під час брифінгу повідомив голова ОДА Роман Боднар.

Загалом на Черкащині було проведено 157 ПЛР-тестів, з них 69 – учора. Тестували дві фокус-групи: тих, хто повернувся з-за кордону і тих, хто має певні симптоми. 46 ПЛР-тестів (43 – за останню добу) дали позитивний результат, тобто виявили коронавірусну інфекцію.

У інфекційних лікарнях перебувають 15 хворих на коронавірусну хворобу, всі вони у стані середньої тяжкості. 31 особа лікується амбулаторно.

Найбільший спалах – у Кам’янці. Із 23 інфікованих там – 5 медпрацівників. В'їзд-виїзд із Кам'янки буде обмежено.

Як повідомив міський голова Анатолій Бондаренко, у Черкасах перебувають 10 хворих, з них 7 – жителі Черкас, решта – із Кам’янки, Городища і Черкаського району.

На жаль, із хворих жителів Черкас - одна дворічна дитина. Троє жінок: 41, 62 та 63 роки, чоловіки віком 25, 28, 48 року.

Із жителів Кам'янського, Городищенського і Черкаського районів, які лікуються від коронавірусу у Черкаській інфекційній лікарні, - чоловіки 59 і 39 років і жінка 59 років.

– Ці цифри змушують замислитися. Але жодної паніки немає. Результати очікувані, – наголосив Роман Боднар.

Як повідомив Роман Боднар, у Черкасах запроваджено особливий режим роботи медиків, які працюють із хворими на коронавірус. Вони працюють 7 днів, потім їм роблять ПЛР-тест, і вони тиждень відпочивають. Відтак знов стають до роботи. Весь цей час вони живуть не вдома, а в санаторії "Мрія". У разі потреби є в резерві ще один готель. Лікарі отримуватимуть 200-відсоткову надбавку.

реклама

Коментарі  

 
+2 #3 ліда 31.03.2020 07:14
що значить обмежений рух???закрити черкаси з усіх боків!!!мають в'їжджати тільки фури з продуктами і екстрені випадки швидкої.оскільки нас чекає сумна доля італії та нью-йорка(де на вулицях стоять по обидва бока рефрежератори!! !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 Лісник 29.03.2020 14:26
А де ж патріот з окулярами розумної людини Ботнар?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #1 бульба 29.03.2020 12:24
???? 200 відсоткову надбавку ????? Коболєву міліони а тим хто ходить зі смертю поруч + 6 тис. грн. ??? може щось тут не так, може Кобилі і його замам по 6 тисяч ??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ