реклама Делікат

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко переконаний, що органи влади України вже сьогодні мають подбати й про те, як відновити економіку після завершення карантинних заходів.

Бондаренко

– Якщо в такому режимі місто попрацює ще місяць, то нам буде потрібно ще років два, щоб підняти його економіку на належний рівень і підняти платежі до бюджету, – зазначив мер Черкас у вчорашньому відеозверненні. – Тож, я думаю, що через тиждень, якщо епідемічна ситуація буде під контролем, будемо, напевне, робити якісь пом’якшувальні заходи для нашого бізнесу. Можливо, хтось працюватиме індивідуально. Можливо, перукарні зможуть працювати по індивідуальному запису. Але про це все будемо радитися з епідеміологами, комісією з ТЕБ і НС та правоохоронцями.

реклама

Коментарі  

 
+3 #8 Блестящая голова! 01.04.2020 13:32
Явно с утра побрил.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 Микола 01.04.2020 13:19
Анатолію Васильовичу, правильні дії. Не слухайте радуцько - здибловсьве збіговисько. Економіку треба рятувати :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Алексей 01.04.2020 13:01
Пора рятувати економіку міста
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 стабилизец 01.04.2020 11:40
очевидно жона салууунами обзавелась. :lol: откроют какие надо за мзду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #4 Ну чого ви так 01.04.2020 11:35
Цитую Джокер:
Тю, так почніть довбні з себе! Скоротіть зарплати ботнару і нищику!

Можливо, ті кого ви назвали, взяли відпустки за власний рахунок, щоб заощадити міській бюджет і десь на самоізоляції генерують нові ідеї про розвиток Олімпійської мекки на запасному футбольному полі :sigh:
Бо самі бачите, їх завжди активних з трибуни не стянеш, а тут і не видно, і не чути.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+39 #3 Джокер 01.04.2020 11:23
Тю, так почніть довбні з себе! Скоротіть зарплати ботнару і нищику!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #2 чоткий 01.04.2020 11:23
Нащо лисому перукарня? Цирюльня - основа черкаської економіки?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #1 Катерина 01.04.2020 11:15
Якщо економіка в ж.., то у першу чергу треба займатися методами оптимізації. Скорочувати премії чиновників, скорочувати витрати бюджету на чиновницькі апарати, непотрібні витрати тощо.