У Черкаській інфекційній лікарні на робочих місцях залишаються всі медичні працівники, які за посадовими обов’язками надають допомогу пацієнтам із коронавірусною хворобою.

IMG_20200226_113048

Про це під час учорашнього брифінгу повідомив голова Черкаської ОДА Роман Боднар, посилаючись на керівника лікарні Світлану Волгіну.

– Дуже приємно, що жоден працівник – лікар, медсестра, санітарка – не відмовився працювати в цей скрутний час. Навпаки, є кілька людей пенсійного віку, які вже могли б піти на пенсію, але виявили солідарність і залишилися працювати. Всі усвідомлюють рівень загрози, – сказав Роман Боднар.

Він також учергове подякував медичним працівникам з мужню позицію.

реклама

Коментарі  

 
-5 #12 бульба 05.04.2020 20:42
Цитую СОЛДАТ:
Цитую бульба:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую бульба:
Досить лозунгів, забарти зарплату у запроданських Коболєвих і решти шпигунів і віддати українцям медикам. А ми виборці оцінимо дії влади.

Пандемія коронавірусу плюс вікові зміни в вигляді клімаксу остаточно затьмарили вашу свідомість мадемуазель.Шпигуноманія взагалі доведе Вас до дверей Смілянського психоневрологіч ного диспансеру.Чи Ви вже звідти пишете? :lol: :lol: :lol:

Тобто Ви халоп МФВ підтримуєте що медпраціники наражають себе і свою сім'ю на смертельну небезпеку за 5000 гр, А ваші старші евроопські друзі хапають з бюджета країни мільйони.

Сьогодні в психдиспансері вихідний? Дуже раджу тобі не пропускати уколи.Цілком можливо що видужаєш. :lol: :lol: :lol:

Назівайте себе хоч Папою Римським, а якщо сидите на похльобці засланих та куплених рошенок то тхне від ваших примитивних промов аж до Вашингтону. Навіть часник не допоможе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Фу, бестижа! 05.04.2020 17:55
Цитую Люблю солдата:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую бульба:
Досить лозунгів, забарти зарплату у

Сьогодні в психдиспансері вихідний? Дуже раджу тобі не пропускати уколи.Цілком можливо що видужаєш. :lol: :lol: :lol:

Солдат это нечто.Такие хорошие дает ответы на коменты запаребриковско й шушеры!
Прямо хочеться отдаться ему в редакции несмотря на карантин.Я так люблю солдата
что даже сама не знаю почему.Но так хочу так хочу Приходи миленький по адресу:
г. Черкассы, ул.//////////

Бабульку "бульбу" пробило на сантименти і мрію про солдатські сантиметри? :oops:
Це в тебе чистий синдром садо-мазо: ...
Тільки хто ж тебе, дуру стареньку, в редакцію впустить - та ще й з такими бридкими намірами?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 СОЛДАТ 05.04.2020 17:45
Цитую Люблю солдата:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую бульба:
Досить лозунгів, забарти зарплату у

г. Черкассы, ул.//////////

Очень подозреваю, что уколы таки начали помогать.Правда с дозировкой,види мо, немного переборщили. :-)Если хочется отдаться - отдайся главврачу.Не мучай себя.И главному редактору тоже отдайся - прямо в редакции несмотря на карантин.Думаю что для тебя это будет легко, ведь главред и главврач - одно и тоже лицо. :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Слава укр. лікарям! 05.04.2020 16:38
Цитую СОЛДАТ:
Цитую бульба:
Ви халоп МФВ А ваші старші евроопські друзі хапають.

Сьогодні в психдиспансері вихідний? Дуже раджу тобі не пропускати уколи.Цілком можливо що видужаєш. :lol: :lol: :lol:

Після того, як саудити одним помахом зниження цін перепрофілювали бензозаправку таких як "картошка-бульба" на психдиспасер, а їхній главврач утік від пандемії з Москви чи то в Огарьово, чи на Валдай - психи почали гавкати більш хаотично, бо не отримують методичок.
А відносно дверей - вони у них зачинені, бо їм ніколи не дадуть безвіз. Просто гавкіт їхній і з-за дверей їхнього психдиспасера чути. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 Люблю солдата 05.04.2020 13:58
Цитую СОЛДАТ:
Цитую бульба:
Досить лозунгів, забарти зарплату у

г. Черкассы, ул.//////////
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 СОЛДАТ 05.04.2020 13:23
Цитую бульба:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую бульба:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #6 бульба 05.04.2020 12:00
Цитую СОЛДАТ:
Цитую бульба:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 СОЛДАТ 05.04.2020 10:40
Цитую бульба:
Досить лозунгів, забарти зарплату у запроданських Коболєвих і решти шпигунів і віддати українцям медикам. А ми виборці оцінимо дії влади.

Пандемія коронавірусу плюс вікові зміни в вигляді клімаксу остаточно затьмарили вашу свідомість мадемуазель.Шпигуноманія взагалі доведе Вас до дверей Смілянського психоневрологіч ного диспансеру.Чи Ви вже звідти пишете? :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #4 бульба 05.04.2020 00:55
Досить лозунгів, забарти зарплату у запроданських Коболєвих і решти шпигунів і віддати українцям медикам. А ми виборці оцінимо дії влади.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #3 ЗЮ 04.04.2020 19:50
Герои. А як сім.я?як діти? Не варіант Одеська. Пам'ятник мер поставить?