реклама

реклама

Готова вже друга партія антисептика від Сергія Кудактіна для дезінфекції під'їздів. Він шукає активістів у Черкасах, які готові обробляти свої будинки. Антисептик надає безкоштовно.

92228707_2577976655758253_6459040190756290560_n

Про це у фейсбуці повідомила черкащанка Ірина Коваль.

Усі, хто хоче долучитись до санітарної обробки своїх під'їздів можуть написати пану Кудактіну в особисті повідомлення.

Сергій Кудактін – черкаський підприємець, голова обласної організації партії «Європейська Солідарність».

92263315_2577976802424905_7881178066611863552_n

92391737_2577976682424917_189907802968293376_n

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 пиар прокатил 20.04.2020 16:47
Я вижу красные пластмассовые распылители и туда наливают воду . Где антисептик ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 : 20.04.2020 16:07
А хтось взагалі перевіряв, що в тому "антисептику" намішано, чи годиться він взагалі для обробки проти вірусу? Чи вода з-під крана в кращому випадку, черговий "фуфломіцин", як ото "святі" "отці" з автівки по вулицях віниками розбризкували? Воно то да, зараз всі фахівці у всьому, особливо в медицині, рецепти з інтернету... Але хотілося б почути думку справжніх фахівців-медиків щодо таких "антисептиків". Пропозиція журналістам ПРОЧЕРКу - до таких матеріалів специфічних обов'язково додавати висновок фахівців, бо виглядає як "піар" і реклама.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Людей кинула БППС _ЄС 10.04.2020 21:05
Почалася Перша світова біологічна війна. Держава Україна до неї не готова
Автор: Юрій Бутусов
Вірус показав чітко - Україна живе на аутсорсингу світової цивілізації.
У нас немає своєї системи життєзабезпечен ня, тому що ми звикли отримувати все з-за кордону - ліки, будь-яке обладнання, інструменти аж до медичних ножиць, аж до тканини для медичних масок, наша могутня числом лікарень і медичних вищих навчальних закладів система охорони здоров'я не має ні фахівців, ні запасів ні готовності до масових епідемій, і тому ми давно в разі ускладнень шукаємо гроші для операцій за кордоном.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Дешеві понти 10.04.2020 20:59
Цитую Вкладник Добрі гроші:
За вкрадені у пенсіонерів гроші легко бути щедрим і роздавати полову. :D :lol:

А де реформи, щодо медицини. НСЗУ це діра без ДНА? В обласній дитячій лікарні вимагали 3000 гривень за операцію, яку вже оплатила держава https://dzvin.media/news/v-oblasnij-dytyachij-likarni-vymagaly-3000-gryven-za-operacziyu-yaku-vzhe-oplatyla-derzhava/
Військовослужбо виці, яка днями померла від коронавірусу на Івано-Франківщині, лікарі вчасно не провели тест, а ліки для неї оплачувала родина і допомагали колеги.https://kuryer.if.ua/pomerla-vid-koronavirusu-vijskova-z-chastyny-v-delyatyni-sama-platyla-za-likuvannya/?fbclid=IwAR1FELzrd54YgHimkf ND1TCi1vaCwtldONWue14MxTYQWDR1ZDkj4YEaF64
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Люби Боже правду 10.04.2020 15:00
"Антисептик надає безкоштовно"?? Не брешіть - не безкоштовно, а за ГРОШІ Вкладників "Добрі гроші", які він поцупив.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Вкладник Добрі гроші 10.04.2020 14:57
За вкрадені у пенсіонерів гроші легко бути щедрим і роздавати полову. :D :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 бульба 10.04.2020 13:18
Цитую Алексей:
Добра справа!

КС Добрі гроші - добра справа ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Инфекционист 10.04.2020 12:15
Л... М..., как санитарный лекарь наблюдает в онлайн режиме, в кадр не попадет, так как не имеет партбилета или ищет другую рейтинговую фирму.Мне кажется она хорошо знает политколоду и не увидела здесь козырного туза.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Минуле 10.04.2020 09:46
Цитую Корона:
Краще хай віддасть вклади с кредитної спілки "Добрі гроші" і більшість зможе купити ті антисептіки за свої гроші. Муд*к.

Важелі репутації.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #2 Алексей 10.04.2020 08:23
Добра справа!