реклама Делікат

Виконавчий комітет сьогодні ухвалив рішення про заборону проведення релігійних заходів за участі громадян на період карантину. Перед цим відповідне рішення було ухвалене місцевою комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

vykonkom1_2

Таким чином у Черкасах тимчасово, до кінця карантину, заборонили проведення за участі громадян релігійних заходів (богослужінь, релігійних обрядів, церемоній тощо) у культових будівлях, на власних та прилеглих територіях і на території міста Черкаси (крім обряду поховання). Допускається проведення релігійних заходів у культових будівлях без присутності громадян за умови дотримання санітарних та протиепідемічних заходів.

Забезпечити виконання цього рішення мають працівники управління патрульної поліції в Черкаській області.

«Жителі Черкас на Великдень мають залишатися вдома. А священнослужителі – не проводити масових заходів. Будьмо відповідальними! Адже від цього залежить  життя та здоров’я наших громадян!», - наголосив Ігор Волошин.

vykonkom_11

Про це повідомляє Черкаська міська рада.

реклама

Коментарі  

 
0 #11 Олександр 18.04.2020 15:36
Заборона не має правової підстави. На рівні Конституції можна заборонити релігійні зібрання. Церква від держави відокремлена. Подякуємо за все нашій верховній раді і нашому гаранту. Не кожний господар має порядок в сім’ї (прикро)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Крапка 18.04.2020 11:52
Оголошені державою карантинні заходи обов'язкові до виконання на території України усіма без винятку громадянами (незалежно від їх політичних, релігійних та інших особистих переконань і уподобань). Крапка.
Словоблуддя на цю тему здійснюються на кухні або на дивані.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 yazon 18.04.2020 10:37
Цитую Ашот:
Прямые порушення прав громадян, та конституціїї!!!

Ущемлённое, убейся об стену, если тебе лично жизнь надоела. Но вот ставить под угрозу жизнь и здоровье окружающих тебе не позволяют ни законы, ни Конституция. А для нарушителей законов - есть ст. 131 УК Украины: умышленное заражение граждан особо опасной инфекцией.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 yazon 18.04.2020 10:35
Цитую Петрович:
Цитую Двустулов:
Появилось видео как Кличко поехал в Черноб. зону к пожарникам , так их там сотни вместе кучкуются и все без масок . На них запрет не распрастраняетс я ? они наверно роботы ,а не биологогический вид человека и вирус среди них не передаётся ?

Кому суждено сгореть тот не утонет.

Пожарники, падаль, ради людей жизнью и здоровьем рискуют. В том числе - и ради тебя, ущербного. И, кстати, в огонь и дым они идут в респираторах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Микола 17.04.2020 18:40
Ашот и фигвам! вам мало Черн!вц!в чи Киево печерсько! лаври.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Петрович 17.04.2020 17:12
Цитую Двустулов:
Появилось видео как Кличко поехал в Черноб. зону к пожарникам , так их там сотни вместе кучкуются и все без масок . На них запрет не распрастраняетс я ? они наверно роботы ,а не биологогический вид человека и вирус среди них не передаётся ?

Кому суждено сгореть тот не утонет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Двустулов 17.04.2020 13:50
Появилось видео как Кличко поехал в Черноб. зону к пожарникам , так их там сотни вместе кучкуются и все без масок . На них запрет не распрастраняетс я ? они наверно роботы ,а не биологогический вид человека и вирус среди них не передаётся ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 Черкащанин 17.04.2020 13:50
Тим більше, що церква відділена від держави)3
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #3 Ашот 17.04.2020 13:19
Прямые порушення прав громадян, та конституціїї!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #2 Факт 17.04.2020 13:16
Главное поручить Бордуносихе.