реклама Делікат

З 17 хворих, які зараз перебувають в Черкаській міській інфекційній лікарні лише 4 є жителями Черкас. Про це повідомив у своєму відео зверненні міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

«Це говорить про те, що карантинні міри, яких ми дотримуємося, дають результати», - зазначив Анатолій Бондаренко.

111

«Тож вітаю всіх з Великоднем. Давайте будемо разом в цей час, будемо молитися одне за одного. Я вас люблю і думаю, що ми цей карантин і коронавірус забудемо як страшний сон», – сказав Бондаренко.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #11 позитив 19.04.2020 07:47
а ще можна зібрати сесію деплутататів і поставити питання про доплати "за вредность" меру і заступникам
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Безім 18.04.2020 22:46
Цитую ждемс:
Цитую правда:
Анатолію Васильовичу, з вас Ботнар всі соки випив, щось ви втомлені. Я розумію, що зам у вас як громовідвід і на його фоні ви просто Богдан Хмельницький, але так не може довго тривати. Треба ту людинку звільняти.... Він завалить все.....

Та нашо йому вже когось звільняти , його самого скоро звільнять на місцевих виборах , а вибори вже скоро:-)

А якщо знову виберуть?купиш вогнегасник?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 ждемс 18.04.2020 19:00
Цитую правда:
Анатолію Васильовичу, з вас Ботнар всі соки випив, щось ви втомлені. Я розумію, що зам у вас як громовідвід і на його фоні ви просто Богдан Хмельницький, але так не може довго тривати. Треба ту людинку звільняти.... Він завалить все.....

Та нашо йому вже когось звільняти , його самого скоро звільнять на місцевих виборах , а вибори вже скоро :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 правда 18.04.2020 18:49
Анатолію Васильовичу, з вас Ботнар всі соки випив, щось ви втомлені. Я розумію, що зам у вас як громовідвід і на його фоні ви просто Богдан Хмельницький, але так не може довго тривати. Треба ту людинку звільняти.... Він завалить все.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #7 Безім 18.04.2020 17:06
Цитую Светлана:
Цитую Безім:
Цитую Дмитро:
Зайди хоч раз в приміщення лікарні або поліклініки , побалакай з лікарями, дізнайся на місці яка ситуація , мер -боягуз :lol: :lol: :lol:

А давай змоделюемо ситуацію,мер прийшов в лікарню,і ти перший напишеш,що мер піариться на цій темі,правда?
Так бондаренко и так пиарится на всем на чем можно, - 10000 грн. передал, фото детей выложил, картиной жены похвастался. Ни грам
ма ни пиар! Нигде ничего не доделано, бюджет города разлетается на хотелки *свободы* и *батькивщины*, в третьей больнице покупать нужно все, включая пробирку для забора крови, а у толика *все хорошо и замечательно*.

Света,Вы статью читали?.
Что плохого в том ,что мэр поздравил горожан с праздником и пожелал им любить себя и ближнего своего?
Ваш комент,можно написать проще,всё говно,кроме мочи.
10000,картины жены,дети,где в этой статье?,это пук в лужу,с вашей стороны,некраси во совсем.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Светлана 18.04.2020 15:28
Цитую Безім:
Цитую Дмитро:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #5 Черкащанин 18.04.2020 13:53
Може мер прокоментує марнотратство під час війни та пандемії коштів громади на встановлення крашанки мародерства за ОДА?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Радик 18.04.2020 13:40
Ну и харя
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #3 Александр Лукашенко 18.04.2020 12:17
На следующей неделе все в школу пойдёте !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Безім 18.04.2020 11:40
Цитую Дмитро:
Зайди хоч раз в приміщення лікарні або поліклініки , побалакай з лікарями, дізнайся на місці яка ситуація , мер -боягуз :lol: :lol: :lol:

А давай змоделюемо ситуацію,мер прийшов в лікарню,і ти перший напишеш,що мер піариться на цій темі,правда?