реклама Делікат

Громадський транспорт в Україні запрацює у червні або липні, коли епідемія коронавірусу піде на спад. Такий прогноз зробив міністр інфраструктури України Владислав Криклій в інтерв'ю 24 каналу, пишуть Українські новини.

111

За його словами, громадський транспорт запрацює після того, як країна почне вихід з карантину. Але це станеться не раніше літа. А пік захворюваності коронавірусом буде в травні.

5d59ac24a68cd-thumbnail-nv-20190816100402-8721_1200"Коли хвиля піде на зниження, тоді можна відновлювати роботу громадського транспорту, щоб він працював стабільно. У той же час ми розуміємо, що певні обмеження все одно будуть", — додав міністр.

Міністр вважає, що навіть коли транспорт запустять, в ньому все одно доведеться дотримуватися маскового режиму. Але станеться це, швидше за все, тільки в червні-липні.

Як повідомляли Українські Новини, міністр інфраструктури вже робив такий прогноз, підкреслюючи, що терміни виходу з карантину залежать від того, як його дотримуються.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #14 І дє я!!! нахожуся 21.04.2020 09:33
міністр інфраструктури України Владислав Криклій
А пік захворюваності коронавірусом буде в травні.

СРОЧНО!!!!!!!!! !! СРОЧНО єтого міністра у охорону здоров'я суперсанітарним лікарем!!!!!!!! !!!! А краще пожарним, можливо пожари хоть потушить. Міністрів хоть греблю гати, а кожен 4 лікар заражений вірусом і не в Куршавелі а на роботі. А доплати?
СКОРО будуть?????????????? Як і автубуси в червні ????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Іван К. 21.04.2020 09:24
Нічого, Боднар з радничками розрулить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #12 Петя 21.04.2020 02:07
Цитую Юрій:
В Україні офіційно зареєстровано 680 тисяч хворих на туберкульоз. З них на активні форми туберкульоза - 144 тисячі. Щорічно в Україні від туберкульозу помирає 7,5 тисяч людей. Ця хвороба дуже легко передається повітряно-крапельним шляхом.
І всьо тихо, спокійно. Ніяких карантинів і заборон.
Удруг організовано піднявся страшний кіпіш, майже кінець світу.
Невже так різко стали за людей турбуватися?

Дурень ти! Від туберкульозу не помирають за 14 днів від початку захворювання !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #11 Іван К. 21.04.2020 00:33
Цитую Эталон:
конченный , просто конченный .

Сергійко, це ти?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Эталон 20.04.2020 22:55
конченный , просто конченный .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Іван К. 20.04.2020 22:26
А яка хитра пика в міністра :-* :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 правда 20.04.2020 22:20
Свині! Ненавиджу вас! Найбідніші верстви без автомобілів виявилися заручниками ситуації! Ненавиджу! Як так можна? Як людям їздити на роботу? До рідних? Це геноцид. Бізнес не працюватиме теж в таких умовах. Тут треба лише йти у владу, нагліти як свободівці, щоб бігом придбати купу машин квартир і тоді бути в шоколаді і не думати про громадський трансопрт Всім іншим людям як вижити? Чесним роботягам?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 центр 20.04.2020 22:07
козел ти, міністр...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 1 20.04.2020 18:30
Бред больного. Как запустить бизнес не запуская транспорт,людям нужно и на работу ездить и по тем же магазинам,больш инство с сел и ближних городов работает в Черкассах,так что эти две вещи взаимосвязаны
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Генадий 20.04.2020 18:04
Какого еще маскового режима? Закони изучите? Не могут щас заставить и потом носить маске согласно конституции для этого нужно ввести чрезвычайное положение!!!!!