реклама Делікат

Міністерство охорони здоров’я запропонує уряду продовжити карантин до 12 травня. Про це на брифінгу заявив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, пише Радіо Свобода

111111

За його словами, відповідну постанову МОЗ винесе на найближче засідання уряду.

При цьому, додав Степанов, МОЗ запропонує пом'якшити карантин, зокрема дозволити відвідувати парки, музеї та бібліотеки, однак з дотриманням обмежень.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #16 Что это? 23.04.2020 11:28
Цитую Вад:
Цитую Сервер:
Цікаво,йому Білл Гейтс доплачує, чи ві просто виконує команди?

Случайно лайк поставив, хотів дізлайк поставить.
Різні теорії чув, ну ця прям тяне на премію дарвіна. Вам не потрібно мати дітей, не потрібно засмічувати генофонд :lol:


Цитата "в основу евгеники, как и в основу явлений нацизма и фашизма, положено разделение на «чистое» и « грязное»: здоровое - больное, хорошее - плохое, то, чему позволено жить, и то, что может «повредить будущим поколениям» , поэтому не имеет право на существование и размножение, от чего нужно «очистить» общество. Поэтому и появляются призывы стерилизовать «дефектных» людей, дабы очистить генофонд."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Сервер 21.04.2020 22:38
Цитую Вад:
Цитую Сервер:
Цікаво,йому Білл Гейтс доплачує, чи ві просто виконує команди?

Случайно лайк поставив, хотів дізлайк поставить.
Різні теорії чув, ну ця прям тяне на премію дарвіна. Вам не потрібно мати дітей, не потрібно засмічувати генофонд :lol:

Евгеника полным ходом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #14 ЗЮ 21.04.2020 20:29
Знову кремль винуватий що обкакались самі. Годі шукати зовнішніх ворогів. Вороги серед недолугих керівників з майдану
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 СОЛДАТ 21.04.2020 20:09
Цитую Погонщик схронных войск:
Победители штурмуют Рейхстаг, терпилы в раздумьях, идти ли на Перекоп или поехать у Пильшу яблоки собирать. У всех своя судьба.

И сколько раз тебе надо штурмовать Рейхстаг чтобы почувствовать себя победителем? :-) И еще вопрос-почему "победителей" турки так люто пи&дят сначала в Сирии а теперь в Ливии? :D :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #12 Погонщик схронных войск 21.04.2020 17:35
Победители штурмуют Рейхстаг, терпилы в раздумьях, идти ли на Перекоп или поехать у Пильшу яблоки собирать. У всех своя судьба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #11 вот так и ходи теперь 21.04.2020 17:30
Цитую СОЛДАТ:
Цитую вот так и ходи теперь:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую вот так и ходи теперь:
Кто бы сомневался , лишь бы 9 Мая испоганить . Как только 9 Мая пройдёт так сразу же во всём мире недовирус закончится

Я так понимаю - ты в очередной раз планировал штурмовать фанерный Рейхстаг?Потерпи.Штурм переносится на июнь. :D :D :D

на мову вали

Навіть якщо я перейду на мову (по твоєму проханню) - всерівно штурм фанерного Рейхстага не відбудеться.Про причини читай в комменті номер 6. :lol: І взагалі - нема чого тобі отиратися на цьому сайті.Іди краще нафтою торгуй. ;-)

Молодец. так на мове теперь и пиши всегда , а ещё переименуй солдата в вояка :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 СОЛДАТ 21.04.2020 15:09
Цитую вот так и ходи теперь:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую вот так и ходи теперь:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Кремльстаг хай палять 21.04.2020 15:05
Цитую СОЛДАТ:
Цитую вот так и ходи теперь:
Кто бы сомневался , лишь бы 9 Мая испоганить . Как только 9 Мая пройдёт так сразу же во всём мире недовирус закончится

Я так понимаю - ты в очередной раз планировал штурмовать фанерный Рейхстаг?Потерпи.Штурм переносится на июнь. :D :D :D

До "іюня" у них фанери не залишиться - рашка все віддасть саудитам за свій невдалий і дурний випєндрьож з нафтою, у якому з тріском програла.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #8 вот так и ходи теперь 21.04.2020 13:35
Цитую СОЛДАТ:
Цитую вот так и ходи теперь:
Кто бы сомневался , лишь бы 9 Мая испоганить . Как только 9 Мая пройдёт так сразу же во всём мире недовирус закончится

Я так понимаю - ты в очередной раз планировал штурмовать фанерный Рейхстаг?Потерпи.Штурм переносится на июнь. :D :D :D

на мову вали