У Черкаській інфекційній лікарні один пацієнт помер, а в медичного працівника підозрюють зараження на COVID19. Такі невтішні новини повідомив міський голова Анатолій Бондаренко.

94701869_1498320560329830_5158980012895895552_n

На сьогодні хворих на коронавірус в інфекційній лікарні міста 15, ще 4 мають підозру. В одного пацієнта її зняли. Важких хворих наразі троє, двоє з яких із пневмонією, один з інсультом. На кисневих концентраторах лікуються два пацієнти. Міський голова акцентував, що його інформація стосується винятково ситуації в Черкаській інфекційній лікарні. Ширшу інформацію, яка включає ситуацію в області загалом, повідомляє голова ОДА Роман Боднар.

«Загалом епідеміологічна ситуація в місті контрольована, однак це, на жаль, не гарантує повного уникнення ускладнень. Тому прошу всіх іще раз дотримуватися вимог карантину і вчасно звертатися за допомогою до сімейних лікарів», - зауважує Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, вчора ввечері голова Черкаської ОДА Роман Боднар повідомив про смерть трьох черкащан від коронавірусної інфекції.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #11 Безім 27.04.2020 13:46
Цитую виправити:
Не сімейних лікарів, а родинних , українці ...

Мій брат живе в Ужгороді,і він моя родина.Я живу в Черкасах,у кожного своя сім'я.І мабуть у нас має бути СІМЕЙНИЙ лікар,так зрозуміло?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Денис 27.04.2020 12:46
Цитую Я черкащанин:
Слово "сім'я" вживали Тарас Шевченко, Леся Українка, Панас Мирний, Володимир Сосюра, Максим Рильський, Михайло Стельмах, Олесь Гончар, його включив у свій словник Грінченко... Але то пусте. Хіба ж вони українці?))
. Шевченко навчався у Питербурзі і тихенько ненавидів усих кацапів)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Людмила 27.04.2020 12:45
Цитую виправити:
Не сімейних лікарів, а родинних , українці ...

У законодавстві є термін "сімейний лікар". Не плутайте людей
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Реаліст 27.04.2020 12:31
Іноді гнилий пеньок вважає, що він - найвище "дерево" у лісі. ;-)
Так сталося і у випадку з коментуном, який називає себе "виправити" (Фрейд, до речі, цілу дисертацію з приводу такого "самонайменуванн я" накатав би))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 черкасчанин 27.04.2020 12:07
Плевать на барановирус, куда исчез СПИД и ЭБОЛА? Может уже нашли лекарство от них или они уже не такие страшные болячки?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Я черкащанин 27.04.2020 11:48
Слово "сім'я" вживали Тарас Шевченко, Леся Українка, Панас Мирний, Володимир Сосюра, Максим Рильський, Михайло Стельмах, Олесь Гончар, його включив у свій словник Грінченко... Але то пусте. Хіба ж вони українці?))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Бас-Кононенко 27.04.2020 11:37
Цитую виправити:
українці... тюрьма, сахарь, мука, мужчина, забор, краска, давлєніє, таблєтки, сім'я

Пийте заспокійливе, бо нервуєте на порожньому місці :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #4 виправити 27.04.2020 11:05
українці... тюрьма, сахарь, мука, мужчина, забор, краска, давлєніє, таблєтки, сім'я
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #3 виправити 27.04.2020 10:58
Цитую Я черкащанин:
Цитую виправити:
Не сімейних лікарів, а родинних , українці ...

Ознайомтеся зі словником української мови, будь ласка. "Сім'я" - гарне українське слово.

ага, там ще не з'явились гарні "українські" слова, такі як : мужчина, тюрьма чи краска ? українці ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 Я черкащанин 27.04.2020 10:32
Цитую виправити:
Не сімейних лікарів, а родинних , українці ...

Ознайомтеся зі словником української мови, будь ласка. "Сім'я" - гарне українське слово.