Редакції «Прочерка» надійшов лист науковця із Черкас Віталія Бойка, який працює у німецькому Інституті фізики плазми Макса Планка, де вчені створили точну математичну модель розповсюдження коронавірусної інфекції за різних умов.

95730465_877739029360018_4767940854255976448_n

«Те, що відбувається у Черкасах та Одесі, де некомпетентні мери на свій розсуд приймають рішення про відміну карантину, призведе до великої кількості смертей», – переконаний пан Бойко.

Він також навів приклад Швеції, де влада відмовилася запроваджувати карантинні заходи, через що інфекція активно поширюється і вже спричинила велику кількість жертв.

Розроблена в Інституті Макса Планка модель враховує основні епідеміологічні параметри та їх зміни по мірі змін урядових заходів, що дозволяє оцінювати їх ефективність. Її код є у вільному доступі і може бути легко адаптований до будь-якої країни чи регіону.

реклама

Коментарі  

 
+2 #16 Лікар 10.05.2020 16:54
ВОРОТНІК у коментах понакладав :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Віталій 05.05.2020 10:26
Цитую Сергій:
Zurück in
Сherkasy! Такие умные за бугром - приедь помоги Родине Ху..о...


Ми повинні допомагати один одному, а не клеймити "зароумілий", "тупий", "Ху..о...", ітд.

На мій погляд освіта дітей із малозабеспечени х сімей може допомогти їм у майбутньому замінити чиновниців, яким не було до них діла.

Три війни, три голодомори та пандемія дані нашій країні для того, щоб люди покаялись у своїх гріхах, та почали вже допомагати один одному.

Можете перевірити самі у Святому Письмі.

Там згадується Зоря Полин ( вірогідно Чорнобиль ), а потім сарана із короною на чолі, що шкодить лише шюдям.

https://www.truechristianity.info/ua/biblia/rev_ukr.php

Покайтеся та допомагайте ближньому.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Юрій 05.05.2020 09:03
Віталій, це не прояв компетентності чи некомпетентност і, це піар-акція, початок виборчої кампанії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 yazon 05.05.2020 08:55
Цитую Путлєр капут!:
Руццкоязичному все, що не Тамбов - то не "Родіна" :)

Перефразуючи Роберта Бернса, бевзь залишиться бевзем, а людина - людиною, хоч у кокошнику, хоч у вишиванці
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #12 Лучший друг солдата 05.05.2020 08:37
Цитую Путлєр капут!:
[quote name="Я черкащанин"][quote name="Сергій"]
Руццкоязичному все, що не Тамбов - то не "Родіна" :)

ты придурок,или имя твое Путлер,ты себя чмо притрушенное рекламируешь,#у жевесьмирзнает чт украина -это хутор черкасси и селище киев ну и еще пар тройку примкнувших хуторов.остальное не ваше-отдайте полякам,венграм ,словакам,румын ам.Ну и русским русское и одессу и все остальное,чтобы умные распорядились по умному,а то на халяву дуракам досталось
они и распорядиться не могут.ВСе кричат путлер путлер,потом будут кричать гитлер гитлер потом бандера бандера и прыгать до посинения..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Путлєр капут! 04.05.2020 22:24
Цитую Я черкащанин:
Цитую Сергій:
Zurück in
Сherkasy! Такие умные за бугром - приедь помоги Родине Ху..о...

А що, Одеса - це вже не Батьківщина по-твоєму?

Цитую Я черкащанин:
Цитую Сергій:
Zurück in
Сherkasy! Такие умные за бугром - приедь помоги Родине Ху..о...

А що, Одеса - це вже не Батьківщина по-твоєму?

Руццкоязичному все, що не Тамбов - то не "Родіна" :)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Я черкащанин 04.05.2020 21:20
Цитую Сергій:
Zurück in
Сherkasy! Такие умные за бугром - приедь помоги Родине Ху..о...

А що, Одеса - це вже не Батьківщина по-твоєму?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 yazon 04.05.2020 21:18
Цитую Сергій:
Zurück in
Сherkasy! Такие умные за бугром - приедь помоги Родине Ху..о...

Чтобы умные люди вернулись из-за бугра тебе помогать - перестань выбирать во власть клоунов, воров и идиотов! Иначе вообще все, у кого мозги есть, разбегутся, только такие,как ты, останутся!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Сергій 04.05.2020 21:12
Zurück in
Сherkasy! Такие умные за бугром - приедь помоги Родине Ху..о...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Віталій 04.05.2020 15:48
Цитую науковцю:
Сиди вже в своїй німетчині-берлінщині


Я сижду в Одесі, шановний. В тому то і справа.