реклама

реклама

Група хасидів знесла частину загорожі біля могили цадика Нахмана в Умані, яка була встановлена для запобігання розповсюдженню коронавірусу.

11111

Про це в коментарі «Українській правді» повідомила начальниця сектору комунікації управління Нацполіції у Черкаській області Зої Вовк

За її словами, паломникам не сподобалося, що паркан затулив їм шлях до могили, і вони почали його зносити.

Як пояснила Зоя Вовк, ці віруючі приїхали до Умані з Харкова.

Поліції вдалося втихомирити бунтарів, на двох з них склали адміністративний протокол за статтею 173 (дрібне хуліганство).

реклама

Коментарі  

 
+1 #9 Volodymyr Rebel 11.09.2020 01:57
Цитую Перехожий:
На якихось протестах хасидів в Єрусалимі поліція вивела проти них жінок легкої поведінки, які їм показали оголені груди. Шаленний натівп хасидів митьєво розчинився. Виявляється їхня віра забороняє їм дивитися на чужих оголених жінок.
Свинину не їсти,на жінок не дивитись,і навіщо таке "життя"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Христинівський пенсіонер 10.09.2020 21:50
Поки будуть хасиди в гунп в Черкаській області, от доти й будуть погроми.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Решётки им были нужны 10.09.2020 20:31
Для гриля. Щас поскупают всех поросят в Гумани и будут их на этих решётках грилевать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #6 правда 10.09.2020 18:44
фу мавпи якісь
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Перехожий 10.09.2020 18:25
На якихось протестах хасидів в Єрусалимі поліція вивела проти них жінок легкої поведінки, які їм показали оголені груди. Шаленний натівп хасидів митьєво розчинився. Виявляється їхня віра забороняє їм дивитися на чужих оголених жінок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #4 Коп 10.09.2020 18:06
У будь-якій країні правоохоронці діяли б щвидко, результативно і в правовому полі. А у нас - ніяк...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #3 стабилизец 10.09.2020 18:02
так свои же нахулиганили. хасиды отечественного производства.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #2 Депортация 10.09.2020 17:58
Всех хасиидов кто в этом участвовал за шкибарки и в Израиль вышвырнуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+35 #1 гонта 10.09.2020 17:41
8) ну що, догралися? пусти свиню на стіл, а вона й ноги викладе.... Весь світ їх ставить на місце, навіть в державі так званій ізраїль їх недолюблюють, а в нас загравали з ними, от і маєте!!! Сергію, скажи Сергійчуку, щоб все розрулив