реклама

реклама

Подружжя Олександр та Євгенія Кіркичі з Черкас стали батьками за екстремальних умов. Повідомляє "ТСН".


1_965x0

Жінка народила немовля на землі під зачиненими на замок дверима лікарняного корпусу, бо мала позитивний тест на коронавірус.

Перейми в жінки почалися вночі. Народжувати вона мала не в обласному пологовому, але вся сім'я перехворіла на коронавірус. Тому чоловік привіз дружину в обласну лікарню, де й приймають із позитивним тестом на COVID-19. В дорозі Олександр Кіркича телефонував до лікарки, яка б і мала приймати пологи, якби не COVID-19. А вже та підняла на ноги свою колегу, що працює в цій лікарні.

Відділення для коронавірусних хворих уночі було зачинено. А інтервал переймів скорочувався.

"В мене вже доходило до істерики: кричати не було сенсу, тут ніхто не відчиняє. Ми телефонували, я тричі бігав до дівчат на інший вхід в лікарню, вони також нічим не допомогли. Я просив про допомогу, у мене дружина народжувала", — розповідає чоловік породіллі.

Але часу не було, маля вже рвалося на світ. Олександр розстелив свою куртку просто на землі.

Він несамовито вдячний лікарці, яка встигла доїхати з дому і прийняти пологи на вулиці.

"Я вже бачив, як з'являлася головка. Якраз вона під'їхала... Коли дружина народжувала, зателефонувала на емоціях... Дружина народила швидко, тому в мене вже на руках була дитина", — згадує події тієї ночі Олександр.

Коли батько тримав немовля на руках — двері лікарняного корпусу нарешті відчинилися. На щастя, дівчинка народилася здоровою та ускладнень під час пологів в її матері не було.

"Бригада вийшла з інвалідним візком, я не розумію, чим вони думали, обираючи такий візок. Вона не могла сісти, вона була у штанях, штани приспущені, дитина у руках, плацента не перерізана, вона не могла сісти. Вони неспішно пішли. Знаєте, що мене найбільше здивувало? Всі були дуже повільні, за винятком лікарки, яка їхала. Всі були дуже повільні, ніхто не поспішав, у всіх все було добре", — поділився чоловік породіллі.

В обласній лікарні заявили, що жінці варто було викликати швидку. Та й молодий батько нібито схибив. Пішов до загального приймального відділення, а треба було до перинатального. А вже звідти скерували б до коронавірусного.

Заступниця головного лікаря Черкаської обласної лікарні Наталя Лакуста каже — вся затримка з персоналом трапилася, бо медикам треба багато часу, щоб одягнути захисну уніформу.

Відомо, що пуповину перерізали вже в пологовій залі, на відкриття якої породілля чекала, лежачи на зламаній каталці. А тим часом у лікарні обіцяють провести службове розслідування.


реклама

Коментарі  

 
-1 #17 Олена 22.11.2020 19:32
З приводу народження дитини в Черкасах. Коментарі,, заслужених 'лікарів Києва.. Якби вы дивилися уважно, ця лікарня має відділення для короновірусних бо це обласна по друге який алгоритм? Алгоритм один, якби чоловік сунув двісті, триста долярів то породіллю на руках занесли і не було би проблем. А так маємо, що маємо. Друге лікування Порошенка, за свої так звані гроші, вам не надоїло?! Спробуйте зараз,, чесно заробити гроші '' і полічіть скільки кілець пекла вы пройдете. І якщо захисники Порошенко думають, що скрізь дураки і ІДІОТИ то глибоко помиляються. Мы всі прекрасно пам'ятаємо як зароблялися гроші Петром Олексійовичем, не думайте що прості люди мають коротку пам'ять. Просто в Україні великі гроші заробили безпринципні люди, які в свій час встигли прогулятись по головам і трупам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #16 Solid/ 13.11.2020 00:12
А "Яків Миколайович" тут авторітєт?
Певно порохоБотіна зі стажем і заслугами.
"Медрехворма" їх рук справа.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Solid/ 13.11.2020 00:10
Всупереч рехвормі медицини Дитина Народилась Здоровою ! ! !
х
Повторюю -тормознутих медиків - премії позбавити. Забігають швидше. І вже з носилками, а не з візками.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Іван 12.11.2020 22:01
Порошенко лікувався від короновіруса у приватній клініці " Оберіг " і за власні кошти , не треба тут брехати ! https://strana.ua/news/294149-hospitalizirovannomu-s-koronavirusom-petru-poroshenko-uzhe-luchshe.html
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-24 #13 007 12.11.2020 18:33
Цитую Яків Миколайович:
Цитую Ольга:
Цитую Яків Миколайович:
Зато Зеленский с Ермаком - в Феофании с температурой 36,6.

Яків Миколайович, коли пересічний Порошенко лежав у Феофанії - це було як саме собою зрозуміло.

Порошенко лікувався за СВОЇ гроші. Більше того, він лежав в лікарні. в яку за СВОЇ гроші придбав обладнання та матеріали на мільон доларів. І зебіли всією бандою щодня підраховували,с кільки він на лікування витрачає. Зеленський роздерибанив на асфальті корона-фонд -і не закупив навіть за ДЕРЖАВНІ гроші жодного апарату ШВЛ, жодного костюма для медиків. І жодної копійки із своїх мільйонів не пожертвував на закупки для лікарень. Але лікуватися преться в державну лікарню, за державний кошт. Без-будь яких причин для госпіталізації. Одразу після того,як всім іншим громадянам сказали лікуватися за свої гроші, вдома, поки помирати не почнуть!

Ви оці казки про Порошенка своїм внукам читайте наніч.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #12 Яків Миколайович 12.11.2020 17:41
Цитую Ольга:
Цитую Яків Миколайович:
Зато Зеленский с Ермаком - в Феофании с температурой 36,6.

Яків Миколайович, коли пересічний Порошенко лежав у Феофанії - це було як саме собою зрозуміло.

Порошенко лікувався за СВОЇ гроші. Більше того, він лежав в лікарні. в яку за СВОЇ гроші придбав обладнання та матеріали на мільон доларів. І зебіли всією бандою щодня підраховували,с кільки він на лікування витрачає. Зеленський роздерибанив на асфальті корона-фонд -і не закупив навіть за ДЕРЖАВНІ гроші жодного апарату ШВЛ, жодного костюма для медиків. І жодної копійки із своїх мільйонів не пожертвував на закупки для лікарень. Але лікуватися преться в державну лікарню, за державний кошт. Без-будь яких причин для госпіталізації. Одразу після того,як всім іншим громадянам сказали лікуватися за свої гроші, вдома, поки помирати не почнуть!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 Правда 12.11.2020 16:29
А рожала бы в больнице, получила бы кучу проблем, разрезов и стимуляцию. Врачей надо держать подальше от нашего здоровья. Этот случай показал, как на самом деле их волнует наше здоровье. Дяяяякуємо!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-25 #10 Ольга 12.11.2020 14:02
Цитую Яків Миколайович:
Зато Зеленский с Ермаком - в Феофании с температурой 36,6.

Яків Миколайович, коли пересічний Порошенко лежав у Феофанії - це було як саме собою зрозуміло. А якщо Президент України, хворіючи на "корону" опинився у Феофанії - ви тут "сарказуєте"! Він вам не хлопчик, щоб так коментувати його дії. Сядете у крісло Президента - будете лікуватися у столичній лікарні №17 (бо інший "Яків Миколайович" буде незадоволений). Будьте коректним і не опускайтеся до рівня гостей Прямого каналу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+36 #9 Ольга 12.11.2020 13:24
"Та й молодий батько нібито схибив. Пішов до загального приймального відділення, а треба було до перинатального. А вже звідти скерували б до коронавірусного " - ВОНИ уявляють, ЩО в той момент відчував цей чоловік? Він МІГ щось думати та міркувати?? Може це ВІН винен у тому, що жінці довелося НА ЗЕМЛІ, НА ХОЛОДІ, НА КУРТЦІ НАРОДЖУВАТИ?? І це - ЛІКАРІ?? Цей день подружжя запам"ятає на все життя! Дай, Боже, здоров"я мамі та дитинці!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #8 Пришийкобиліхвіст. 12.11.2020 13:03
Добре , що все скінчилось добре. А оргвисновки звичайно будуть.