реклама
Sucurity Police

реклама

На сьогоднішньому засіданні державної комісії з ТЕБ та НС вирішили посилити протиепідемічні заходи на території Черкаської області, але залишити її у «помаранчевій» зоні.

DSC_0047

Про це повідомляють у Черкаській ОДА.

Завтра обласна комісія винесе рішення про перелік протиепідемічних заходів.

Голова Черкаської ОДА Олександр Скічко розповів, що на сьогодні кількість обстежень методом ПЛР збільшилася на півтори тисячі.

«На минулому тижні вдалося стабілізувати коефіцієнт виявлених випадків інфікування COVID-19, який не перевищував 20%. Але все одно бачимо зростання кількості захворювання. На сьогодні завантаженість ліжок 50 %, по місту ситуація трішки складніша – 68%. Але місто ми компенсуємо за рахунок Черкаського району або Черкаської обласної лікарні», – каже Олександр Скічко.

На сьогодні в області розгорнуто 3100 ліжкомісць. За тиждень в області збільшили їх кількість на 30 ліжок. Додатково у планах розгорнути за необхідності ще 258. Однак є проблеми з персоналом. Тому 258 додаткових ліжок це максимум.

Рівень забезпечення киснем – 94%.

«Ситуація достатньо складна, тому що відбувається постійне зростання, однак контрольована», – говорить очільник області.

реклама

Коментарі  

 
0 #14 Морква 08.04.2021 17:49
Цитую Перехожий:
Цитую Адекватна людина:
Чи я дурний? Дивлюсь табличку по областях, по всіх показниках Черкаська область в гіршій ситуації ніж деякі "червоні" області, а ми Помаранчеві Чого чекаєм,?

Коли важкохворих почнуть склалати під ОДА...

а еще: будет пик- будет мульен жертв...Все помнят?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Перехожий 08.04.2021 17:34
Цитую Адекватна людина:
Чи я дурний? Дивлюсь табличку по областях, по всіх показниках Черкаська область в гіршій ситуації ніж деякі "червоні" області, а ми Помаранчеві Чого чекаєм,?

Коли важкохворих почнуть склалати під ОДА...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 володька 08.04.2021 13:31
не просити треба,а вимагати.Черкащани заслужили мера і губернатора,які знущаються з їх життя
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 володька 08.04.2021 13:29
черкащани й так проклинають губернатора.без його померанчевих рішень.Хочете дотянути до поменальних днів?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 черкаси 08.04.2021 13:27
Цитую Школяр:
Ви применшуєте складність ситуації та перебілтшуєте дані про готовність до ускладнень,.може досить уже гратись людськими життями, чому ви тягнете, відмиваєте гроші.
Переведіть хоч школи області на дистанційку це ж джерело позначення інфек

поки мовчемо,доти нас триматимуть за померанчевих дурнів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 черкаси 08.04.2021 13:26
Цитую Адекватна людина:
Чи я дурний? Дивлюсь табличку по областях, по всіх показниках Черкаська область в гіршій ситуації ніж деякі "червоні" області, а ми Помаранчеві Чого чекаєм,?
щоб усі повиздихали і прокляли Скічка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Адекватна людина 08.04.2021 07:37
Чи я дурний? Дивлюсь табличку по областях, по всіх показниках Черкаська область в гіршій ситуації ніж деякі "червоні" області, а ми Помаранчеві Чого чекаєм,?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Перехожий 08.04.2021 03:20
Нагадує анекдот на тему: "Буду їсти сіль..."