реклама
Будівельна компанія надія

Сьогодні в області розпочали щеплення проти коронавірусу вакциною Pfizer. Перші – підопічні та працівники Гельмязівського психоневрологічного інтернату, що на Золотоніщині.

DSC_0931

Цього дня щепитимуть 126 осіб закладу, з яких 35 працівників і 91 підопічний.

Учора, нагадаємо, Черкащина одержала 1170 доз вакцини Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech. За словами заступниці голови ОДА Лариси Кошової, вакцинуватимуть нею підопічних психоневрологічних інтернатів та працівників цих закладів.

– Коронавірусна хвороба продемонструвала, наскільки незахищеним є наше суспільство, наскільки важким може бути перебіг захворювання. Тож, переконана, саме вакцинацією зможемо здолати COVID-19. І навіть, якщо людина в подальшому захворіє, форма захворювання буде не важкою.

Водночас сімейний лікар Людмила Буша, яка працює керівником мобільної бригади Черкаського районного центру ПМСД Червонослобідської сільської ради, зазначає, що попередньо їхня група проходила навчання саме щеплення вакциною  Pfizer. І це перший виїзд.

DSC_0926

–  Вакцина американська, особливість якої в тому, що зберігається в спеціалізованих морозильних камерах із дотриманням температурного режиму від -60°C до -80°C в спеціальних контейнерах із сухим льодом. Ми отримуємо її вже в розмороженому вигляді до +2°C – +8°C. Використати маємо протягом 120 годин. При цьому це шестидозна вакцина, яка розводиться суспензією. Один флакон – на 6 осіб, – розповіла пані Людмила.

Один із працівників інтернату, завідувач господарством інтернату Сергій Педько, якого вакцинували сьогодні першим, каже, на його погляд, вакцинуватись необхідно, зважаючи на ситуацію із захворюванням в країні.

– Вакцинувавшись, зможемо убезпечити себе та близьких, бути більш вільними, – зауважив пан Сергій.

DSC_0950

Володимир Голуб, підопічний інтернату, після вакцинації сказав, що було зовсім неболяче: “Я знаю, що це заради мого здоров’я, – додав він”.

За кожним щепленим першою дозою Pfizer буде зарезервована друга доза вакцини з цієї партії. Інтервал між введенням двох доз вакцини Comirnaty/Pfizer-BioNTech – 21 день.

Пресслужба ОДА

реклама

Коментарі  

 
+1 #1 Задача по математике 19.04.2021 15:14
Для младших классов. Европа. Медсестра, которая вакцинирует на пункте вакцинации, получает 6 тыщ евро в месяц. В задаче спрашивается, - сколько тысяч евро в год, получает медсестра, вакцинирующая работягу (судя по обветренному лицу, постоянно работающего на свежем воздухе)?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ