реклама
Будівельна компанія надія

Днями Кабмін ухвалив зміни до карантинних обмежень, які діятимуть за різних зон епідемічної небезпеки в Україні. Зокрема, зміни стосуються й вакцинованих осіб та COVID-сертифікатів, які вони можуть отримати. Про те, у чому різниця між «жовтим» та «зеленим» сертифікатом, як його отримати та які переваги він надає розповіли заступниця очільник області Лариса Кошова під час брифінгу в ОДА.

Так, особи, які отримали щеплення від коронавірусу, матимуть привілеї під час посилення карантину. Наприклад, зможуть відвідувати кінотеатри, фітнес-центри та освітні заклади. Однак за різних карантинних зон це залежатиме від того, скільки доз вакцини отримала особа та, відповідно, який сертифікат має. Водночас COVID-сертифікати міститимуть інформацію не лише про вакцинацію, а й негативний результат тестування (діє 72 години) або одужання від COVID-19.

«Жовтий» сертифікат

Такий сертифікат видається особі, яка зробила одну дозу щеплення від коронавірусу. Він дозволятиме відвідувати освітні заклади, масові заходи, фітнес- та спортивні центри, ТРЦ, кінотеатри та таке інше за умов «жовтої» зони епідемічної небезпеки.

242171601_933840910536844_3140818707310872511_n

Також такий сертифікат дозволяє не проходити самоізоляцію після повернення з-за кордону. Це ж стосується й осіб, які прибувають з тимчасово окупованих територій.

Отримати сертифікат можна у за стосунку «Дія» і буде чинний він 120 днів від моменту щеплення.

«Зелений» сертифікат

Видається особі, яка завершила курс щеплення від коронавірусу, тобто отримала дві дози вакцини. Власники такого сертифікату матимуть змогу відвідувати кінотеатри, спортивні та фітнес-центри, ТРЦ, освітні заклади, масові заходи та таке інше навіть за «червоного» рівня епіднебезпеки.

242108011_933840927203509_3154766564096676231_n

Також такий сертифікат дозволяє не проходити самоізоляцію після повернення з-за кордону. Це ж стосується й осіб, що які прибувають з тимчасово окупованих територій.

Крім цього, у разі введення «червоного» рівня заклади освіти працюватимуть лише якщо 100% працівників мають «зелений» COVID-сертифікат.

Оформити можна у застосунку «Дія». Для отримання паперової версії сертифікату її потрібно завантажити з порталу та надрукувати. Діятиме сертифікат 365 днів від моменту щеплення.

COVID-сертифікати матимуть кольорові відмітки лише в цифровому форматі, друкувати на папері відповідного кольору їх не потрібно.

Пресслужба ОДА

реклама

Коментарі  

 
0 #1 Получить COVID 18.09.2021 09:54
По ускоренному алгоритму, можно по обох двох сертификатах и именно в местах доступа, право на посещения которых и предоставляют они каждому их счастивому владельцу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ