реклама

реклама

Викладачі Черкаського музичного коледжу ім. С.С. Гулака-Артемовського, студенти та їх батьки протестували під стінами навчального закладу сьогодні, 27 вересня. На заході також були присутні активісти-антивакцинатори, які виступають проти організованих щеплень від коронавірусу, пише "Про все".

photo_2021-09-27_12-31-18

Один із організаторів акції Михайло Євтушенко повідомив, що минулого тижня директор музичного коледжу видав наказ, який забороняє проводити індивідуальні заняття в очній та дистанційній формі.

- Цим наказом студентів фактично лишили права на освіту, а викладачів - на роботу, - зазначив Михайло Євтушенко.

Обурило протестувальників і те, що директор музичного коледжу вивісив у холі закладу список викладачів, які не вакцинувалися, та розголосив їхні імена.

IMG_20210927_124306

Викладачі зазначили, що хочуть самі обирати: вакцинуватися їм чи ні.

Дитячий ортопед у приватному медцентрі Тетяна Ільченко, яка теж прийшла підтримати протестувальників, назвала вакцинацію від коронавірусу експериментальною.

- Якщо вакцинуватися бездумно і примусово - наш імунітет буде "загнаний, як коняка". Я не проти вакцинації, але проти того, щоб її вводили бездумно. Після вакцинації цими препаратами, які зараз нам пропонують, люди можуть захворіти на онкологію, а жінки стати бездітними, - зазначила пані Тетяна.

photo_2021-09-27_12-31-19

Також учасники акції підготували звернення до голови Черкаської ОДА Олександра Скічка.

- Ми висловлюємось категорично проти залякувань, цькувань і нетерпимості на ґрунті права вибору кожного відноситись до свого здоров'я так, як це закріплено в Конституції України. Ми вимагаємо: скасування незаконного наказу № 80 від 21.09.2021; видачі нового законного наказу про подальшу форму навчального процесу. Дотримуватись закону. Не допускати маніпуляцій і самоуправства, - йдеться у листі.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #22 черкасчанин 29.09.2021 22:10
Цитую Ремарка:
Шановний Черкащанине, я не дискутую з людьми Вашого «інтелектуально го» рівня— марна трата часу.
Недотягиваете? :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #21 черкасчанин 29.09.2021 22:08
Цитую Ремарка:
Шановний Черкащанине, я не дискутую з людьми Вашого «інтелектуально го» рівня— марна трата часу.
ну хоь чем то гордитесь :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #20 Ремарка 29.09.2021 17:53
Шановний Черкащанине, я не дискутую з людьми Вашого «інтелектуально го» рівня— марна трата часу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 Черкасчанин 29.09.2021 10:43
Цитую Ремарка:
Цитую Черкасчанин:
Цитую Ремарка:
Цитую Сидоров.:
Не хочуть вакцинуватись? Нема проблем. Ніхто , нікого не має права заставити. Особиста справа. Але повинен виконувати правила поведінки та безпеки в соціумі. Не хочеш виконувати, також твої проблеми. Нема роботи , нема дозвілля, всі на тебе дивляться як на придурка. В муніципальну лікарню нічого пхатись, щоби вижити , якщо бог дасть. Для тебе є приватні лікарні. Бо сам так захтів.

Пане Сидоров, Ви за законність, порядок і доказову медицину?
Цікава буде Ваша думка років через два.
а Вы за шапочки из фольги?

Не повірите— за здоровий глузд!!!
Больше похоже ,что вы за объездную дорогу вокруг него
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 Ремарка 28.09.2021 21:27
Цитую Черкасчанин:
Цитую Ремарка:
Цитую Сидоров.:
Не хочуть вакцинуватись? Нема проблем. Ніхто , нікого не має права заставити. Особиста справа. Але повинен виконувати правила поведінки та безпеки в соціумі. Не хочеш виконувати, також твої проблеми. Нема роботи , нема дозвілля, всі на тебе дивляться як на придурка. В муніципальну лікарню нічого пхатись, щоби вижити , якщо бог дасть. Для тебе є приватні лікарні. Бо сам так захтів.

Пане Сидоров, Ви за законність, порядок і доказову медицину?
Цікава буде Ваша думка років через два.
а Вы за шапочки из фольги?

Не повірите— за здоровий глузд!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 Черкасчанин 28.09.2021 16:32
Цитую Ремарка:
Цитую Сидоров.:
Не хочуть вакцинуватись? Нема проблем. Ніхто , нікого не має права заставити. Особиста справа. Але повинен виконувати правила поведінки та безпеки в соціумі. Не хочеш виконувати, також твої проблеми. Нема роботи , нема дозвілля, всі на тебе дивляться як на придурка. В муніципальну лікарню нічого пхатись, щоби вижити , якщо бог дасть. Для тебе є приватні лікарні. Бо сам так захтів.

Пане Сидоров, Ви за законність, порядок і доказову медицину?
Цікава буде Ваша думка років через два.
а Вы за шапочки из фольги?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 Ремарка 28.09.2021 15:42
Цитую Сидоров.:
Не хочуть вакцинуватись? Нема проблем. Ніхто , нікого не має права заставити. Особиста справа. Але повинен виконувати правила поведінки та безпеки в соціумі. Не хочеш виконувати, також твої проблеми. Нема роботи , нема дозвілля, всі на тебе дивляться як на придурка. В муніципальну лікарню нічого пхатись, щоби вижити , якщо бог дасть. Для тебе є приватні лікарні. Бо сам так захтів.

Пане Сидоров, Ви за законність, порядок і доказову медицину?
Цікава буде Ваша думка років через два.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Сидоров. 28.09.2021 15:00
Не хочуть вакцинуватись? Нема проблем. Ніхто , нікого не має права заставити. Особиста справа. Але повинен виконувати правила поведінки та безпеки в соціумі. Не хочеш виконувати, також твої проблеми. Нема роботи , нема дозвілля, всі на тебе дивляться як на придурка. В муніципальну лікарню нічого пхатись, щоби вижити , якщо бог дасть. Для тебе є приватні лікарні. Бо сам так захтів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #14 Черкасчанин 28.09.2021 10:42
Цитую СОЛДАТ:
Можна зрозуміти протестуючих-зарплатні в 4000 долярів немає, на курси в Трускавець не відправляють, репетиторство забороняють.От як бідним освітянам жити? :lol:
Дудеть :-*