реклама
Sucurity Police

реклама

Правоохоронці за місяць провели понад 91 тисячу перевірок пасажирських перевезень на предмет дотримання карантинних обмежень.

59d8cf4-zaliznytsya690

Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на Національну поліцію.

Загалом із 21 жовтня органи Нацполіції провели 91 165 перевірок регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень міжобласного значення.

Зокрема звертали увагу на наявність у водіїв, пасажирів, екіпажів авіатранспорту документів про вакцинацію – відповідного сертифіката або негативного результату тестування на Covid-19 методом ПЛР чи експрес-тесту на визначення антигену.

На автотранспорті провели 75 179 перевірок; на залізничних вокзалах – 15 181; в аеропортах – 805.

За виявленими фактами склали 704 адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) КУпАП.

Найбільше порушень виявили у Київській (216), Черкаській (83), Полтавській (67), Сумській (54), Вінницькій (33), Запорізькій та Хмельницькій (по 28), Одеській (25), Донецькій (23), Луганській (22), Дніпропетровській і Житомирській (по 21) областях.

Орім того, під час перевірок дотримання карантинних обмежень поліцейські виявили 770 випадків нелегальних перевезень – у результаті склади 1066 відповідних протоколів.

реклама

Коментарі  

 
+5 #9 морква 23.11.2021 13:19
Цитую черкащанка:
ці штрафи - незаконні, будь-який суд виправдає оштрафованого, як мінімум за відсутністю складу адмінпорушення (люди, подавайте заперечення і все буде добре). але скільки людських ресурсів, грошей, часу йде на ці по суті безглузді заходи! поліціянти порушують закони, ризикують отримати заяву від людей на свої дії, а тим часом реальна злочинність зашкалює - вбивства, кражі, п'яні на дорогах, наркоиани у під'їздах, шахраї - цього вони не бачать, на це у них нема ні людей, ні коштів, ні часу.

так оно проще..Чем ловить наркоманов - проще сертификаты проверять...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 морква 23.11.2021 12:30
Цитую Юрій Динамо:
-Алиса ,а что ждёт нас в будущем?
-Вы точно хотите это знать??! Ну тогда слушайте... Намордники ,обязательная ширизация , отсутствие всех прав и свобод ,в-общем-ничего хорошего.. :(Боритесь ,чтобы не было как в частях "Назад в будущее" с попаданием в Параллельную Реальность А то и меня не будет и многих других... ;(
20.11.2021
Мицик Юрій Миколайович (Черкаси)

начали с ловли плавающего мужика в парке(20 полицаев ловило!!!),а планируют принудительную вакцинацию малолетних детей и конфискацию имущества ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 черкащанка 23.11.2021 12:23
ці штрафи - незаконні, будь-який суд виправдає оштрафованого, як мінімум за відсутністю складу адмінпорушення (люди, подавайте заперечення і все буде добре). але скільки людських ресурсів, грошей, часу йде на ці по суті безглузді заходи! поліціянти порушують закони, ризикують отримати заяву від людей на свої дії, а тим часом реальна злочинність зашкалює - вбивства, кражі, п'яні на дорогах, наркоиани у під'їздах, шахраї - цього вони не бачать, на це у них нема ні людей, ні коштів, ні часу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Юрій Динамо 23.11.2021 10:02
-Алиса ,а что ждёт нас в будущем?
-Вы точно хотите это знать??! Ну тогда слушайте... Намордники ,обязательная ширизация , отсутствие всех прав и свобод ,в-общем-ничего хорошего.. :(Боритесь ,чтобы не было как в частях "Назад в будущее" с попаданием в Параллельную Реальность А то и меня не будет и многих других... ;(
20.11.2021
Мицик Юрій Миколайович (Черкаси)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #5 Ганс 23.11.2021 09:01
Цитую vv:
Цитую барановирус:
Когда вскроется что это был лохотрон всемирного масштаба Черкащина будет второй в мире по количеству выплаченных компенсаций оштрафованным в 400х кратном размере каждому.

Дивись хоч доживи до цього моменту :D Всі ви, розумні, коли кисень в лікарні ще є.

Будет пик-будет мульен!!!!таким и пугалками нам истерию нагнетали?
Теперь новая пластинка?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #4 оол 23.11.2021 05:27
Нашли чем гордиться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 Юрій Динамо 22.11.2021 18:45
Навіть,німці під час 2 світової рятували багатьох людей,ризикуючи власним життям ,а тут "свої" ж добивають! :(
Нелюди!!!:(
22.11.2021 Мицик Юрій Миколайович (Черкаси)-інвалід дитинства 3 групи ,кмс з шахів та дитячий тренер (майже 20 років праці у системі освіти) ,вчитель історії та правознавства (нині безробітний)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 vv 22.11.2021 18:20
Цитую барановирус:
Когда вскроется что это был лохотрон всемирного масштаба Черкащина будет второй в мире по количеству выплаченных компенсаций оштрафованным в 400х кратном размере каждому.

Дивись хоч доживи до цього моменту :D Всі ви, розумні, коли кисень в лікарні ще є.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #1 барановирус 22.11.2021 16:22
Когда вскроется что это был лохотрон всемирного масштаба Черкащина будет второй в мире по количеству выплаченных компенсаций оштрафованным в 400х кратном размере каждому.