У ДВК, що належить до 195-го виборчого округу, масово замінюють інформаційні плакати одного з кандидатів. Про це повідомляють у Черкаській обласній організації Комітету виборців України.

«Голова 195-ї ОВК Войт Є.С. підтвердив, що заміни плакатів є плановими і зумовлені типографським браком. На деяких дільницях вирішили не замінювати плакат цілком, а внести зміни шляхом вклеювання нового, правильного фото кандидата», – інформують представники КВУ.

 

 

Таке фото було розміщене поряд з інформацією про кандидада в нардепи Володимира Зубика. Фото Андрія Чернеги

Таке фото було розміщене поряд з інформацією про кандидада в нардепи Володимира Зубика. Фото Андрія Чернеги


реклама

Коментарі  

 
+4 #15 Очевидец 26.10.2014 16:11
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Валерій:
Доброволець&О.Чуприна, який же ви грубий, комуно-есдек-мішкомУДАРений.

Що ж ти Валерій такий боягуз?Вийди і публічно вислови свої претензії до мене.Ти нагадуєш мені свого кумира Зубика.Той ховався від публічних дебатів і ти як та "моська" тявкаєш.Не бійся ніхто тебе не троне.


У вас, товариЩ Чупрына, очень сильно завышенная самооценка - сказывается ваше партийное прошлое. С вами на дебаты приходит только ваш водитель и то только потому, что у него выхода другого нет. Хватит сотрясать воздух, наберитесь сил и сделайте хоть что-нибудь хорошее для людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Rina 26.10.2014 15:48
О. Чуприна уже всех достал своим м..размом и плакатами в стиля "а-ля сенсация". Мне, например, не нравится Зубик, но и Чуприна неприятен. Одного поля ягоды. И обоим не место в Раде!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #13 О.ЧУПРИНА 26.10.2014 15:27
Цитую Валерій:
Доброволець&О.Чуприна, який же ви грубий, комуно-есдек-мішкомУДАРений.

Що ж ти Валерій такий боягуз?Вийди і публічно вислови свої претензії до мене.Ти нагадуєш мені свого кумира Зубика.Той ховався від публічних дебатів і ти як та "моська" тявкаєш.Не бійся ніхто тебе не троне.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Валерій 26.10.2014 13:36
Доброволець&О.Чуприна, який же ви грубий, комуно-есдек-мішкомУДАРений.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Доброволец 26.10.2014 13:13
Цитую Доброволец:
Цитую Іркліївський козак:
пане Чуприно, Вам пора вже заспокоїтися та доглядати онуків а нелізти туди де Вас взагалі ніхто нечекає та взагалі небаче, досить тішитися ілюзіями ;-)

Какой ты козак,............

Мне по барабану Чуприна.но в отличие от тебя козак-мудак.Чуприне можно сказать спасибо лишь только за то,что он не даст спокойно почивать на лаврах твоему кумиру -зубику.а мои побратимы ему в этом помогут.Мы уничтожим вас люмпен-пролетариат,как класс.Запомни ....... реваншу вашей с.....й братвы не будет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Іркліївський козак 26.10.2014 13:03
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Іркліївський козак:
пане Чуприно, Вам пора вже заспокоїтися та доглядати онуків а нелізти туди де Вас взагалі ніхто нечекає та взагалі небаче, досить тішитися ілюзіями ;-)

Що мені потрібно я знаю і без сопливих,пане козаче він же 195.Сиди тихо і дихай рівно.

Все ви пане Чуприно незаспокоїтесь
:P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #9 Доброволец 26.10.2014 12:57
Цитую Іркліївський козак:
пане Чуприно, Вам пора вже заспокоїтися та доглядати онуків а нелізти туди де Вас взагалі ніхто нечекає та взагалі небаче, досить тішитися ілюзіями ;-)

Какой ты козак,............
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #8 О.ЧУПРИНА 26.10.2014 12:40
Цитую Іркліївський козак:
пане Чуприно, Вам пора вже заспокоїтися та доглядати онуків а нелізти туди де Вас взагалі ніхто нечекає та взагалі небаче, досить тішитися ілюзіями ;-)

Що мені потрібно я знаю і без сопливих,пане козаче він же 195.Сиди тихо і дихай рівно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 О.ЧУПРИНА 26.10.2014 12:38
Цитую 195:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Щойно стало відомо,що заміна плакатів під час голосування це запланована акція.Цією метушнею приковують увагу виборців до певного кандидата.Готую скаргу до ЦВК.

Ох і "умний" О.Чуприна! :-x Наче це зразу не було зрозуміло, що гра з фотокарткою - среціально затіяна. Це ж як тобі, О.Чуприна, "щойно стало відомо" - Зубик сам сказав?
Як же все-таки цьому регіональному ***.. Зубику пощастило, що в нього такі безтолкові опоненти! Зате не пощастило округу...

Слухай "толковий",не грай з вогнем.Що ти зробив,щоб зупинити поліцая?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Спостерігач 26.10.2014 12:34
Так сам Чуприна це проект Нетовкіної