Стелла з назвою університету, яку встановили навпроти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, викликала жваве обговорення у соціальних мережах. А все через специфічний стиль букв, якими зроблений напис.
Зокрема, історик, колишній викладач цього університету Назар Лавріненко, як і багато інших дописувачів, побачив у написі «помилки».
«Щойно з парковки навпроти магазину «Делікат» побачив новий монумент біля ЧНУ. Почитав надпис і був «вражений» п'ятьма наглими помилками у назві провідного вузу, альма-матері... Невже кілька філологічних інститутів та кафедра дизайну не знали, що у шрифті «іжиця» проблеми з буквою «е»? Чи мо вже правильно «унівєрситет»??? – дивується Назар.
Інші черкащани також звертають увагу на шрифт.
«7 помилок в 6 словах. І не кажіть, що то шрифт такий. Значить треба було інший взяти, щоб різницю між «є» та «е» мати. Праффєсори...» – пише юрист Алла Юрковська.
реклама
Коментарі
Ви ще забули про Едем. Його спочатку відреконструюют ь за бюджетні кошти згідно вимог сучасності, а згодом там з'явиться спортивно-оздоровчий комплекс, ймовірно приватної форми власності. і від цього стає дуже сумно...
Назар прав !!! Черевко-профФесор !
На ремонте сгоревшего корпуса освоили 5 млн бюджетных денег, корпус почти развален. зато Кузя построил два Межигорья. Одно в Героимовке, другое в Дахновке на берегу Днепра с шикарной яхтой. Это при зарплате в 12000. Издание за счет государства собственных учебников и монографий, которые никому не нужны и неинтересны, потому что представляют собой чистую комлиляцию и плагиат. Защита диссертаций в спецсовете Кузи 100 тыс гривен мимо кассы и еще 10 в кассу. Продал за полцены ФОГ. Еще отобрал у институтов спонсорские взносы и отмыл их себе в карман.
Свого часу А. Кузьмінський вже передавав корпус №4 у комунальну власність з метою продажу, але не встиг продати, бо Померанчева революція завадила. Університет він перетворив у власне корито з якого постійно черпав немалі кошти. А викладачів перетворив у плазунів земневодних. Та й монумент Б.Хмельницьго, за часів першої каденції Кузьмінського, відкривали з помилкою у прізвищі гетьмана. Nolite judicare et non judicabimine.
Форма хреста з W-подібною основою з герба Хмельницького. Тож не дивно, що і літери такі, як на пЄчаті Війська Запорозького гетьмана Богдана Хмельницького – можна знайти у Яворницького.
Нормальний знак. На другому фото взагалі магічний вигляд має. Жаль, що забруднииться швидко
Стрічка RSS коментарів цього запису