реклама

реклама

Екс-депутат облради Наталія Старікова поділилася у «Фейсбуці» фотографією з сином-полісменом. На фото вона поряд з чоловіком і сином під час сьогоднішнього складання присяги нових поліцейських на площі Богдана Хмельницького.

«Вітаю сина Миколу з присягою! Також, як і мій син вірю в реформи, хочемо змінити майбутнє України! Знаючи сина, впевнена, що нові правоохоронці будуть чесними і професійними, а робота поліції - відкритою і прозорою. Дякую всім черкащанам за підтримку!!! Про реформи треба не говорити, їх треба реалізовувати!!!» – висловилася Наталія Старікова.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 Іра 01.03.2016 22:54
Пішов у нову поліцію, чесно пройшов конкурс - молодець. Успіхів!
До чого тут в'їдливі коментарі?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Сергiй 01.03.2016 19:19
Нехай працюе. Фамiлiя - це не перепустка. Добре що пiшов працювати. Бажаю успiху.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 Неваляшка 01.03.2016 18:30
Я не розумію, в чому проблема? Хлопець за мамину спідницю не тримається...хоча можливості знайти тепле місце мати б знайшла. Молодець Хлопець. Пройти відбір- це круто. Мої знайомі навіть не попереджали своїх родичів, коли подали заяви...А далі побачимо. Добре, що всі хвилюються і висловлюються неоднозначно. Дай Бог, щоб менше було злочинів та порушень.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Черкащанин 01.03.2016 16:59
А чого Старікову "екс-депутатом облради" називаєте, а не колишньою першою заступницею голови ОДА? Колишніх депутатів у Черкасах - сотні, а колишніх чиновниць настільки високого рангу - одиниці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 О.Б.КУРЕНИЙ 01.03.2016 16:59
" МамО, буду скоро джипа брать. Я на Вас охформлю можно?"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Dirty Harry 01.03.2016 16:00
Зараз би дешевих приколів в коментарях залишити щоб нові полісмени зробили все навпаки по новому по реформаторськи, хабаря давати тільки через банкомат щоб не було доказів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #4 стабилизец 01.03.2016 15:35
огласите весь список сыновей, пожалуйста.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Москаль Чарівник 01.03.2016 15:20
А він шо, зразу автоматично возвівся до рангу святих, якшо Миколай?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #2 семён семёнович 01.03.2016 15:09
Наконец то все трудоустроены...Но бдит как бы о государстве,о рехвормах