реклама

реклама Делікат

реклама

26 березня, попри складні погодні умови, відбулася толока по впорядкуванню і озелененню території, прилеглої до пам’ятника ватажкам національно-визвольного повстання на Правобережній Україні Максиму Залізняку та Івану Гонті.

Про це пише 04744.info

Десятки дерев та кущів, які було надано керівництвом ДП "Софіївка" активісти висадили у заздалегідь сплановані та підготовлені місця.

реклама

Коментарі  

 
+6 #9 Бульба 30.03.2016 10:49
Цитую Уманский Еврей:
Цитую Бульба:
А відносно поляків, ти за них, поце уманьський гебрею, не дуже розписуйся. Я відношення поляків до вашого гебрейського племені добре знаю. Мовчи, поцуватий.


Я так вижу что ты про грамотности и по отсутствию мышления тут чемпион! Я всё прекрасно знаю что поляки виноваты перед еврейским народом, но ты бульба помни каждую секунду как поляки на куски рвали украинцев и как поляки называли украинцев. Помни это, бульба, помни.

Хто б мені іще за поляків розказав, як не шлімазл "уманский еврей"? Та я у Польщі буваю частіше, аніж ти у своїй синагозі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #8 Уманский Еврей 30.03.2016 01:58
Цитую Бульба:
А відносно поляків, ти за них, поце уманьський гебрею, не дуже розписуйся. Я відношення поляків до вашого гебрейського племені добре знаю. Мовчи, поцуватий.


Я так вижу что ты про грамотности и по отсутствию мышления тут чемпион! Я всё прекрасно знаю что поляки виноваты перед еврейским народом, но ты бульба помни каждую секунду как поляки на куски рвали украинцев и как поляки называли украинцев. Помни это, бульба, помни.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #7 Уманский Еврей 30.03.2016 01:52
Цитую Бульба:
Ач, як поцу уманьському гебрею толока не сподобалось...
Повторюю для поців, таких як "уманский еврей", цитую: " ... поц - это такой еврей, который лишает умерших еврейских девственниц собственно девственности, поскольку еврейкам нельзя на тот свет отправляться девочкой. Только женщиной." Геволт!


У тебя точно крыша поехала. Если Бог не дал тебе ума, то тут уж ничего сделать нельзя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Бульба 28.03.2016 12:54
А відносно поляків, ти за них, поце уманьський гебрею, не дуже розписуйся. Я відношення поляків до вашого гебрейського племені добре знаю. Мовчи, поцуватий.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Бульба 28.03.2016 12:52
Ач, як поцу уманьському гебрею толока не сподобалось...
Повторюю для поців, таких як "уманский еврей", цитую: " ... поц - это такой еврей, который лишает умерших еврейских девственниц собственно девственности, поскольку еврейкам нельзя на тот свет отправляться девочкой. Только женщиной." Геволт!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #4 Уманский Еврей 28.03.2016 01:50
Цитую Бульба:
Аїдише-поцу "уманскому еврею" це не сподобається.

Смотрите какой персонаж вышел из запоя. Опять переел бульбой и горилочкой? Смотрите шлёма пришёл и лает. Запомни раз и навсегда: Евреи и Поляки никогда не признают и никогда не будут уважать вот этих персонажей. Так что жуй бульбу и помалкивай.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 ІсторИк, не істЕрик. 27.03.2016 14:47
Цитую Реаліст Комаров:
Памятник Гонті та Залізняку повинен нагадувати теперішній владі про деякі трохи забуті риси характеру українців

Комаров, якби раптом повернулися часи Гайдамаччини, ти отримав би і "по паспорту", і по "чайнику" (давно себе в дзеркалі бачив?)
Дивися, не наклич біди на себе - бо повальні погроми, які були в часи Коліївщини, не розрізняли, хто влада, а хто ні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 Бульба 27.03.2016 14:34
Аїдише-поцу "уманскому еврею" це не сподобається.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #1 Реаліст Комаров 27.03.2016 10:39
Памятник Гонті та Залізняку повинен нагадувати теперішній владі про деякі трохи забуті риси характеру українців