реклама Делікат

Активісти Правого Сектору в Черкасах ліквідували з магазину футболку, яка має символіку Радянського союзу з написом «СССР». Про це активісти повідомили на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Спершу працівники спробували захищати свої ''червоні'' інтереси, але коли з'явилися представники поліції, то продавці дали націоналістам змогу зняти ганчірку з стіни», - написали представники Правого Сектору.

 

реклама

Коментарі  

 
+2 #39 Юлия 06.04.2016 22:00
Вопрос к автору статьи, вы что там курите, уважаемые? Совсем уж рехнулись со своей декомунизацией. Какие красные интересы, хоть бы постеснялись такую ересь писать, я там была! Продавцы испуганные, даже лестницу дали, чтоб полиция и ПС-шники футболку снять смогли. Такое впечатления, что властям больше заняться нечем, кроме как футболки по секондам конфисковать. Даже писать об этом смешно. Ид.оты да и только.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #38 Реаліст 05.04.2016 15:29
Цитую Правосєки, перебор!:
Цитую Dirty Harry:
хоч би декомцнізатори мозги інколи вмикали, а то ще трішки і ми будемо бліни с підбиральної лопати їсти.

Це правда. Не треба скочуваться до рівня плінтуса і рашки :lol:

До рівня рашки скотитися тяжко - в Україні не здайдеться такої кількості людей, готових перетворитися на бидломасу, щоб настільки вірить у свого недоростка-фюрера і в те, що "вєсь мір нам должен" :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #37 красний комiсар 05.04.2016 13:54
Так селюки та шароварники,якi зросли у повнiстю зарусIфiкованом у мicтi,агенти дефедзiви та МОССАД
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #36 Правосєки, перебор! 05.04.2016 12:06
Цитую Dirty Harry:
хоч би декомцнізатори мозги інколи вмикали, а то ще трішки і ми будемо бліни с підбиральної лопати їсти.

Це правда. Не треба скочуваться до рівня плінтуса і рашки :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #35 Москаль Чарівник 05.04.2016 10:55
Цитую Dirty Harry:
І за однієї футболки такий гвалт піднімать. :-?

Та не за футболки, а стада дебіл..дів, які можуть зайти куди завгодно і безкарно наводити там порядки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #34 Dirty Harry 05.04.2016 10:54
От самі с Руське сміємось а нам же Юкраїнцям забивають баки ще більшей ХЕ.ней ви хоч би декомцнізатори мозги інколи вмикали, а то ще трішки і ми будемо бліни с підбиральної лопати їсти. УБОГО все убого тут не хватає коштів ні на що а ми все кричимо ДЕКОМУНІЗУЄМО. ЦИРК НА ДРОТІ!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #33 Dirty Harry 05.04.2016 10:34
І за однієї футболки такий гвалт піднімать. :-?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #32 Таки нет 05.04.2016 10:20
Цитую Уманский Еврей:
Позорники. Это же футбольная майка сб. СССР. А вспомните кто играл за сб. СССР. Ой, да там же

Давно так не смеялся. Сие "произведение китайского искусства" на футболку сборной СССР похожа как хвост на палец - лишь цветом и тем, что на ней написано "СССР". Уж кто позорник - так это тот, кто болтает, не зная или же знает, но преднамеренно врет :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #31 Кутюрьє 05.04.2016 10:14
Цитую родич футболки:
Цитую украина:
А все таки, почему они "лица" на фото закрывают!? ;-)


бояться, що родичі футболки впізнають і теж щось відірвуть)))

А які "родичі футболки" - зимові, ВАТНИКИ? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #30 Захиснику червоної маєчки 05.04.2016 10:06
Цитую А-320:
Ну все теперь запануем! А че герою морду заштриховали? Народ должен знать героев!

А твоя морда, номерний, хіба не "заштрихована" за ніком замість справжньго імені?! У статті вказане гіперпосилання на сторінку "Правого Сектора" на Фейсбуці - напиши їм листа від свого справжнього імені. "забий стрєлку" - поговорите, обличчя людини у камуфляжі побачиш, за футболку зможеш "пастаять грудью" ;-)