реклама Делікат

На Соборній площі закінчилося міське свято "Випускник 2016", пише zmi.ck.ua

Його фінальним акордом стало виконання вальсу на центральному майдані Черкас.

13320493_858374927601201_8705857177383869711_o

Долучилися до танців із випускниками і міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький, перший заступник міського голови Станіслав Овчаренко, начальник департаменту освіти і гуманітарної політики Марина Бакланова.

13243900_858374930934534_1802688102001862693_o

"Сьогодні у доросле життя ми відправили чергових випускників шкіл. Черкаські діти неймовірно талановиті. Тому я переконаний, що вони знайдуть своє місце під сонцем. Також хочу привітати батьків та вчителів, які виховали і дали їм прекрасні знання. Зі святом! До речі, цьогоріч представники міської влади уперше разом із випускниками пройшли ходою центральною вулицею Черкас", - написав у "Фейсбуці" Олександр Радуцький.

13268445_858375067601187_4555219777568368733_o
13317074_858374934267867_6191842992431703357_o
13316889_858375050934522_7246898482044639673_o

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #21 Стиліст 01.06.2016 11:31
Цитую Черкащанин:
Цитую Спостерігач:
Директор першої гімназії Саєнко на святі вдягнений як партійний працівник а-ля 80-ті. Видно, вдаються взнаки роки роботи в комуністичних органах та ще й на керівних посадах. При своїх статках, міг би і краще вдягнутися.

На фотографіях ще мінімум три людини вдягнені так само, як Саєнко, в костюм з краваткою - Бондаренко зі своїм замом і директор 17-ї школи, регіонал Бунякін. І це тільки дорослі, дітей-випускників у такому наряді на кадрах - безліч.
А придовбаться тобі захотілося тільки до Саєнка. Це щось "глубоко лічноє, інтімноє"? ;-) Він тебе у школі в куток ставив? Чи не ставив, а тобі дуже хотілося? ;-)
Гірше Саєнка виглядав тільки начальник управління освіти Степко в своєму костюмі, як дядько з села. Степко хоч у дзеркало дивився перед тим, як з дому вийти?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #20 Черкащанка 31.05.2016 21:12
Цитую Дієтолог:
Цитую Олена:
Цитую Добрий випускник:
Деяким чиновницям зі сфери міської освіти та деяким директоркам шкіл варто міняти стиль. А то повдягали плаття, як у штори закуталися, животи вперед повиставляли і гайда до танців з молодими. :lol:

Вам треба бути коректним та стриманим. Не ображати та не принижувати людей. Ви - не "добрий випускник", а злий заздрiсник!


А освітянським чиновницям потрібно бути стриманими в кулінарних пристрастях. І спортом займатися!

Прочитайте им лекцию на эту тему!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #19 Батьки 31.05.2016 17:31
Цитую Дієтолог:
Цитую Олена:
Цитую Добрий випускник:

Це вони, мабуть, за рахунок батьківських коштів животи та щоки понаїдали, а не за свої зарплати. Скоро в об'єктив фото та відеокамер не будуть влазити, тож їм залишилося лише в штори кутатися. Але ж яке лукавство: спочатку незаконно збирати з батьків дітей кошти та незаконно збагачуватися за їх рахунок, а потім на випускному мило посміхатися цим батькам та дітям в обличчя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #18 Дієтолог 31.05.2016 13:08
Цитую Олена:
Цитую Добрий випускник:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #17 Черкащанин 31.05.2016 08:58
Цитую Спостерігач:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 Прохожий 30.05.2016 20:36
Цитую Спостерігач:
Директор першої гімназії Саєнко на святі вдягнений як партійний працівник а-ля 80-ті. Видно, вдаються взнаки роки роботи в комуністичних органах та ще й на керівних посадах. При своїх статках, міг би і краще вдягнутися.

А краще - це як: в лахміття?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Олена 30.05.2016 17:38
Цитую Добрий випускник:
Деяким чиновницям зі сфери міської освіти та деяким директоркам шкіл варто міняти стиль. А то повдягали плаття, як у штори закуталися, животи вперед повиставляли і гайда до танців з молодими. :lol:

Вам треба бути коректним та стриманим. Не ображати та не принижувати людей. Ви - не "добрий випускник", а злий заздрiсник!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #14 Спостерігач 30.05.2016 17:03
Директор першої гімназії Саєнко на святі вдягнений як партійний працівник а-ля 80-ті. Видно, вдаються взнаки роки роботи в комуністичних органах та ще й на керівних посадах. При своїх статках, міг би і краще вдягнутися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Семен 30.05.2016 16:14
Цитую Добрий випускник:
Деяким чиновницям зі сфери міської освіти та деяким директоркам шкіл варто міняти стиль. А то повдягали плаття, як у штори закуталися, животи вперед повиставляли і гайда до танців з молодими. :lol:

Можно людину вивезти з села, але село з людини не вивезеш!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #12 Добрий випускник 30.05.2016 13:18
Деяким чиновницям зі сфери міської освіти та деяким директоркам шкіл варто міняти стиль. А то повдягали плаття, як у штори закуталися, животи вперед повиставляли і гайда до танців з молодими. :lol: