реклама Делікат

Ремонтні роботи на стоянці поблизу колишнього Соснівського РВУМВС тривають і вдень, і вночі. Про це у Фейсбуці повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

За словами мера, це має здивувати правоохоронців.

«Стоянка біля бувшого Соснівського РВУМВС, в понеділок зранку правоохоронці будуть приємно здивовані, роботи тривають і вдень і вночі», - підписав віикладене у мережу фото Анатолій Васильович.

реклама

Коментарі  

 
+2 #19 федор принципиальный 14.06.2016 19:38
Участок дороги по ул. Р.Люксембург от бульвара Шевченко и до ул.Гоголя,где находятся такие конторы,как "ОЩАДБАНК","ОДЕССА-КАБЕЛЬ","НОТАРИУС",где ежедневно парковались служебные машины была не дорога,а подобие прифронтовой зоны с ямами,ухабами не ремонтировались годами и вдруг с приходом А.Бондаренко привели этот участок да и еще ул.Пастеровскую в идеальный порядок,нам,жит елям города,по барабану,что происходит в мэрии,но в бытность"деятельности"одарыча мы такого не замечали,поэтом у выражаем благодарность тем людям,которые привели эти участки дорог а порядок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 це не анекдот 14.06.2016 19:11
Мер російського міста Владимир Ольга Дєєва на зустрічі з городянами заявила, що асфальт у цьому населеному пункті "не приживається" бо "земля його відторгує". Про це повідомляє "Російська газета".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #17 шохвер 14.06.2016 16:39
Цитую gorgen:
Цитую Реаліст:
Цитую Семен:
Чего разкудахтались одароботы? Дождь пошел после укладки асфальта


Ти ще тупіший, аніж твій шеф! Як можна брехать про "дождь послє укладкі", якщо у Бондаренка навіть не вистачило клепки обрізать на фото жовтенького асфальтоукладчи ка?!

Шановний, якщо Ви не здатні каток відрізнити від асфальтоукладал ьника, то мабуть Ви ду-у-уже великий "спец" в дорожньо-ремонтних роботах?

Для довідки: згідно нормативних документів підгрунтовка проводиться бітумною емульсією (яка крім бітуму містить в своєму складі і воду), температура гарячої асфальтобетонно ї суміші на початку ущільнення (в залежності від складу) становить від 115 до 155 градусів за Цельсієм, а яка температура переходу води з рідкого агрегатного стану в пар?

Завдяки вашій ноу-хау технології укладки асфальту по воді, ми і маємо не дороги, а напрямки руху.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #16 Семен 14.06.2016 15:52
Цитую gorgen:
Та кому это надо? При Одарыче Кузляев распинался что именно в лужи надо класть, а сейчас такими контролерами стало, аж :-x , а главное вся каманда вильных дармоедов моментально поднимается как по щелчку :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #15 gorgen 14.06.2016 14:16
Цитую Реаліст:
Цитую Семен:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #14 Реаліст 14.06.2016 11:27
Цитую Семен:
Чего разкудахтались одароботы? Дождь пошел после укладки асфальта


Ти ще тупіший, аніж твій шеф! Як можна брехать про "дождь послє укладкі", якщо у Бондаренка навіть не вистачило клепки обрізать на фото жовтенького асфальтоукладчи ка?! А це чітко доводить: асфальтоукладен ня в калюжі тупаки не припиняли!
Коли виконавця робіт судитимуть за халатність і порушення технологій, які призвели до марнотратства бюджетних коштів - на суді це фото фігуруватиме у якості доказу того, що про порушення знав і кришував їх особисто "мер" Бондаренко А.В.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Dirty Harry 14.06.2016 11:26
Ох і шльоцики... :D :lol: :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #12 Мирон 14.06.2016 11:21
#9 Балувана ви, Любо!
Містяни бачуть позитив в діяльності мера, а що бачите ви "баловень", окрім поливання з-під тишка всіх брудом? :cry: так можна і захлинутись від власної жовчі.. :D :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #11 Семен 14.06.2016 10:24
Чего разкудахтались одароботы? Дождь пошел после укладки асфальта так что не захлебнитесь желчью :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #10 Спробуй думать головою! 14.06.2016 10:13
Це ж як отупіти треба, щоб хвастаться фотокарткою того, як асфальт кладуть в калюжі!