реклама

реклама

Фото, на якому дівчина позує, закинувши ногу на питний фонтанчик у Черкасах, з’явилось у соціальній мережі.

«Це не дивно, що частина фонтанів пошкоджена. Адже деякі не знають їхнього призначення, думаючи, що водограї встанивили для того, щоб мити ноги та під пахвами, купати собак тощо. Ще й хизуються цими фото у соцмережах», - пишуть у групі «Підслухано Черкаси».

Нагадємо, у Черкасах встановили 16 питних фонтанчиків. КП «Черкасиводоканал» зверталось до містян з проханням дбайливо ставитись до нових фонтанчиків та не псувати їх.

реклама

Коментарі  

 
+1 #37 Доктор Барменталь 08.08.2016 12:12
Цитую RSS:
Цитую бульба:
Поки слюнявили про Путлєра і сепарів, не побачили як стали стадом африканським без культури і засобів існування.

М-да, пшикобульба, ти вже просто-таки "брєдіш" своїм путлєром навіть у тих темах, де цей коротишка абсолютно ні при чому :-)
Іди вже на *** разом з ним!

Бульба - больное создание. Делайте на это скидку) Даже в рашке таких *ополизов у путлера не так уж много ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #36 RSS 07.08.2016 23:08
Цитую бульба:
Поки слюнявили про Путлєра і сепарів, не побачили як стали стадом африканським без культури і засобів існування.

М-да, пшикобульба, ти вже просто-таки "брєдіш" своїм путлєром навіть у тих темах, де цей коротишка абсолютно ні при чому :-)
Іди вже на *** разом з ним!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #35 бульба 07.08.2016 18:04
Цитую Об чем это мы?:
Пока обсуждали Жозу,все забыли про козу :lol:
Ту, которая копыто на фонтан задрала.

Отак і в житті. Поки слюнявили про Путлєра і сепарів, не побачили як стали стадом африканським без культури і засобів існування.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #34 . 28.07.2016 11:08
Цитую Жозе Мануель:
Я как раз и подумал о том, что когда у культурных (по черкасским меркам европейских) людей заканчиваются аргументы, то начинаются *опы

Я так понимаю, ты юзаешь ник в честь Жозе Мануэля Дуррау Баррозу? Не тешь себя иллюзиями: из всего этого набора тебе подходит лишь "Дуррау" ;-)
Ты, *мо, начал свой спич в теме, исковеркав украинские слова и прилепив к ним изуродованное чисто на кацаповато-ватный манер тупое словцо "эуропейски". Вас же, кретинов, просто плющит поизголяться, говоря вместо Европы "Эуропа". И после этого ты еще плачешься, что к тебе не хотят относиться как к адэкватному? :lol:
Остынь, ватан, и иди туда, куда тебе сказали.Точка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #33 критик ВК 28.07.2016 08:41
Дівча вирішило помити черевики (чи ще що). Політики з нами і не таке витворяють. Можливо це протест проти космічних тарифів. А можливо це фе проти того,що "Черкасиводокана л" робить собі недешеву рекламу за наші гроші: убогого дизайну рогаті світильники в центрі міста,тепер фонтанчики з незрозумілою водою. Краще б зробили доступний бювет з артезіанською водою (так, як це роблять в Києві).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #32 Об чем это мы? 27.07.2016 18:04
Пока обсуждали Жозу,все забыли про козу :lol:
Ту, которая копыто на фонтан задрала.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #31 ПР**толог 27.07.2016 17:39
Цитую Не трогайте Жозу!:
Коректних, коректних, "Жозе" - інакше у слові "*опа" зірочку замість першої літери не ставили б. А так все в ажурі: і коректності дотримано, і ти чітко знаєш адресу, за якою тобі порадили йти :lol:

Да никто эту Эмануэль за ее Жозу и не трогал! Просто пылит сильно - потому ее и присадили немножко на эту, как ее - которая не Европа? ;-) Та точка, с которой путлер типа встал - сначала на колени, а теперь типа еще куда-то поднимается с треском в суглобах
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #30 Жозе Мануель 27.07.2016 17:30
Цитую ПСИ:
Цитую Жозе Мануель:
[quote name="Ярлик"][quote name="Жозе Мануэль"][quote name="*"][quote name="Жозе Мануель"]Це ж так по
Іди в *опу, "Мануель"! Єслі шо - я не Європу сказав ;-)[/ Дааа... Что ж, культурный эуропейский народ у нас в Черкассах.

Вас пригласили на сьемки китайского клипа "ОПА, ган гам стайл". Стесняюсь спросить: а вы о чем подумали? 8)

Я как раз и подумал о том, что когда у культурных (по черкасским меркам европейских) людей заканчиваются аргументы, то начинаются *опы))) Удачи
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #29 ПСИ 27.07.2016 17:08
Цитую Жозе Мануель:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #28 Не трогайте Жозу! 27.07.2016 16:59
Цитую Жозе Мануель:
Кстати, а то что Прочерк - площадка корректных дискуссий декларация или факт? ;-)

Коректних, коректних, "Жозе" - інакше у слові "*опа" зірочку замість першої літери не ставили б. А так все в ажурі: і коректності дотримано, і ти чітко знаєш адресу, за якою тобі порадили йти :lol: