реклама

реклама

У Черкасах на Соборній площі проходить акція на підтримку активіста Сергія Стерненка, засудженого одеським судом до 7 років.

Учасники акції – молодь. Кажуть, не представляють жодної з політсил чи громадських організацій. Просто виступають проти судового свавілля, за справедливість і права людини.

1614347048803

Розповідають, що акцію проводять вперше. Просто зідзвонилися і домовилися разом вийти на площу виявити свою позицію.

Нагадаємо, що депутати Черкаської міськради учора схвалили звернення на підтримку Стерненка.

Як відомо, і Приморський районний суд Одеси ув'язнив Стерненка на 7 років та 3 місяці. Окрім того, суд вирішив конфіскувати половину майна. Сергія Стерненка обвинувачують у викрадені колишнього депутата Сергія Щербича у 2015 році. Сам Стерненко вважає справу проти себе політично вмотивованою.

реклама

Коментарі  

 
+14 #14 Арчер 27.02.2021 16:46
Цитую Стас:
99% з отих,що стоять ,взагалі не знають що то воно і до чого. Сказали-стоїмо...тим більш не даром...

По собі інших не судять. Якщо би ви стояли там за гроші, то не означає що там теж за гроші.І 10 чоловік там на фото, ви дійсно вважаєте що хтось буде збирати таку "проплачену" акцію? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #13 Арчер 27.02.2021 16:41
Цитую Кузьменко:
Треба правильно писати. У Черкасах проплачена акція на підтримку Стерненка.

Маєте докази? :lol: Якщо маєте звертайтеся в відповідні органи. Але скоріш за все чергове бла-бла.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 Серьжа Мовний Омбудсмен 27.02.2021 13:21
Цитую Шпрехенфюрер:
Цитую МОВА:
Цитую Леся Українка:
Щоб не плакать, я сміялась. :lol: Ці дітки хоч знають хто такий Стерненко? Капєц!

А "КАПЕЦ" есть на мовi?

А як ЕСТЬ заміниш на Є, тоді можеш умнічать :lol:

а шо це у львівській бурсi так так пагано вчать ?Так от треба лiтеру "а" та м'який знак поставити тодi за розумную зiйдеш.
КОпЄцЬ,КОпЄцЬ,К ОпЄцЬ,КОпЄцЬ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #11 Solid/ 27.02.2021 13:12
А де "акція"?
Кілька непонолітніх (!) не не акт, це новий ПРОТОКОЛ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Шпрехенфюрер 27.02.2021 11:02
Цитую МОВА:
Цитую Леся Українка:
Щоб не плакать, я сміялась. :lol: Ці дітки хоч знають хто такий Стерненко? Капєц!

А "КАПЕЦ" есть на мовi?

А як ЕСТЬ заміниш на Є, тоді можеш умнічать :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #9 007 27.02.2021 10:59
Не держава, а театр абсурду. Як можна виходити на вулицю і підтримувати викрадача людини, вбивці двох людей і говорити, що це якісь політичні замовлення та переслідування активіста? Ви дійсно вважаєте, що це нормально?????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 МОВА 27.02.2021 08:35
Цитую Леся Українка:
Щоб не плакать, я сміялась. :lol: Ці дітки хоч знають хто такий Стерненко? Капєц!

А "КАПЕЦ" есть на мовi?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 СИ 14 26.02.2021 20:38
Цитую правда:
ахахаха Всілякі кухарчуки демократичні сокири поздувалися, а молодь справді вийшла за покликом серця! так тримати! ви майбутнє україни!!!!

нет не будет майбутне потому шо ты москаль написав Украина с маленькой буквы,так как ты осознаешь что это остров.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #6 Леся Українка 26.02.2021 19:54
Щоб не плакать, я сміялась. :lol: Ці дітки хоч знають хто такий Стерненко? Капєц!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #5 Феміда 26.02.2021 18:57
А що, оці дітлахи ознайомлені зі справою, що вже дають оцінку рішенню суду? То може їм підкинути на розгляд ще з десяток резонансних справ. А що?