Гарячі номера телефонів

Цьогорічним черкаським випускникам довелось подорослішати набагато швидше, ніж 11-класникам попередніх років. Спочатку зміни у навчанні, спричинені коронавірусом, потім війна… Все це виявилось справжнім випробуванням, що вплинуло не просто на навчальний процес, але й повністю змінило плани на подальше майбутнє кожного з них.

Без імені


Про це пише на своїй сторінці у фейсбуці Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Хоч цього року в одинадцятикласників не буде випускної ходи та вальсу на Соборній площі, Черкаська міська рада хоче привітати своїх випускників із такою визначною подією в житті.

Сьогодні, у День випускного, департамент презентував відео-подарунок – для випускників, з випускниками і про випускників.

Тут вони радісні і щасливі, разом із рідними, адже саме так кожен планував провести це свято. Хоч війна і внесла свої корективи, все місто має знає про них та пишатися, адже вони – майбутнє Черкас, майбутнє всієї нашої держави.

«Випускники – ви наша гордість, гордість всього міста! У цих непростих умовах ви самостійно приймали складні і вже дорослі рішення. Ви вже переможці. Впевнена, що вам все під силу. Зичу незмінної віри у власні сили та нашу Перемогу», – передала привітання дітям заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

До уваги всіх: знайомтесь – Черкаси. Випуск-2022.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100