Гарячі номера телефонів

Масовий вихід із ґрунту хлібних жуків (кузька, красун, хрестоносець) та живлення на колосках проходитиме в період цвітіння – формування зерна колосових культур. Про це інформують фахівці управління фітосанітарної безпеки Держпродспоживслужби в Черкаській області.

286394509_386406643517952_7812564622975825065_n

Жуки виїдають зерна злаків у період молочної стиглості, а тверді зерна вибивають на ґрунт. Особливо сильно пошкоджують пшеницю, жито, ячмінь.

За перевищення хлібними жуками порогу шкодочинності – 3-4 особини на кв. м., рекомендується проводити обробки інсектицидами з діючими речовинами: тіаметоксам, імідаклоприд, дельтаметрин, лямбда-цигалотрин, хлорпірифос+циперметрин, зета-циперметрин.

Інсектициди із зазначеними діючими речовинами захистять посіви зернових колосових культур від пошкодження хлібними клопами, хлібними п`явицями, злаковими мухами, злаковими попелицями, хлібними пильщиками, трипсами.

Обробки пестицидами, згідно з «Переліком пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні»,  слід проводити в тиху безвітряну погоду в ранкові та вечірні години.

Не менше як за дві доби про час та місце проведення обробок необхідно обов`язково попереджувати голів ОТГ, старостів сіл і селищ, населення села та пасічників. На оброблених ділянках обов’язково виставляють попереджувальні знаки.

При роботі із засобами захисту рослин слід дотримуватися загальноприйнятих державних санітарних правил ДСП 8.8.1 та правил особистої гігієни.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100