Гарячі номера телефонів

Сьогодні КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» в критичному фінансовому стані. Через зростання цін на газ різниця в тарифах до кінця року складає більше 132 мільйонів. Підприємство попередило міську та обласну владу про кризу.

242840819_578767483270367_1223574935616729944_n

Черкаський виконком мав затвердити ціни на тепло для населення, підприємств та організацій, але міський голова Черкас не підписав таке рішення виконкому, тож сьогодні на комунальному підприємстві відбулося засідання кризового штабу за участі керівників структурних підрозділів. Запрошені на засідання заступники міського голови Черкас не прийшли…

– Тарифи нам не підвищили. А різниця в тарифах до кінця року складає 132 мільйони 700 тисяч. По населенню більше 43 мільйонів, по бюджетних установах більше 57 мільйонів і по іншим – більше 32 мільйонів… – роз’яснив директор комунального підприємства Павло Карась. – Робота підприємства в таких умовах практично неможлива.

На засіданні кризового центру вирішили написати лист на власника підприємства – Черкаську міськраду про виділення різниці в тарифах. Повідомлення про загрозу економічної безпеки і загрозу проведення опалювального сезону надати виконавчому комітету Черкаської міськради, Черкаській облдержадміністрації, обласному департаменту ЖКГ та службі безпеки України.

Також працівників підприємства буде повідомлено про істотне погіршення умов праці, а саме з 1 грудня перехід на 4 денний робочий тиждень.

Починаючи з цього місяця припиняються виплати всіх преміальних та стимулюючих виплат, навіть тих, що передбачені колективним договором. Немає тепер коштів на виплати зарплат, тож скорочення робочого часу - вимушений крок, який не буде застосовуватися, коли підприємство отримає тариф чи різницю в тарифах. Окрім того, доведеться припинити всі інвестиційні роботи. Але 4-денний робочий тиждень не поширюється на операторів котелень, а також працівники аварійно-диспетчерської служби. У планах підприємства також виключити гарячу воду. Це може зекономити до 30 мільйонів гривень.

– Уряд підписав нову галузеву угоду, де йдеться про нову зарплату. А ми і стару не можемо платити! Окрім того, прошу надати в міськраду повідомлення про неплатоспроможність Черкаситеплокомуненерго відповідно до Закону «Про банкрутство». А наказ про доплати і про скорочення робочого тижня має бути виданий і діятиме тимчасово до подолання кризи на підприємстві. Також профспілка має повідомити працівників. Я буду діяти строго у відповідності до закону, - каже Павло Карась.

Він нагадав, що в четвер буде міська сесія і там резервують на опалення на бюджетні установи 23 мільйони, а розмір бюджетної допомоги підприємству нуль…

– Як я розумію, міська влада просто не хоче йти на непопулярні рішення, адже і Всеукраїнська влада пообіцяла не підвищувати тарифи. Але ж це просто слова. Насправді ситуація дійсно критична. У нас нема іншого шляху, ніж підняти тариф чи різницю в тарифах. Бо запас міцності не дозволяє нам дійти до Нового року. Він дозволяє, можливо, прожити два місяці… – зауважує Павло Карась. – Я учора говорив з Кривим Рогом і Кременчуком. У них вже нуль по наповненню коштами…Їм заблокували всі рахунки… У Вінниці, Дніпрі, Житомирі, Львові сотні мільйонів міста компенсують підприємствам, щоб не було підняття тарифів… А як в нас? Припускаю, у нас умовно змінну частину тарифу буде забирати Нафтогаз, а ми маємо вижити на умовно постійній частині тарифу і на абонплаті…

реклама

Коментарі  

 
+3 #6 Моня 30.09.2021 11:37
Цитую Антон:
Смотрю на улицах появились японские генераторы сварочные которые он купил 1 стоит 1 лям а их где-то 4. Хотя есть советские сады, то есть просто профукал деньги а теперь платить не хочет и плачет, это я ещё про швейную машинку молчу и мазду

Да, да.. Ше він придбав так собі машинку для часткового асфальтування і всього за 12 мільйонів. І навіть один раз показував, як вона працює на вул. О. Дашкевича :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Маніпулювання? 30.09.2021 11:33
Уряд підписав нову галузеву угоду, де йдеться про нову зарплату. А ми і стару не можемо платити! Окрім того, прошу надати в міськраду повідомлення про неплатоспроможн ість Черкаситеплоком уненерго відповідно до Закону «Про банкрутство»
Я буду діяти строго у відповідності до закону - каже П.Карась

П.Карась розповів про причини успіху комунального підприємства (відео)
20 листопада 2019, 14:53 Новини Черкас
Павло Карась сьогодні презентував роботу підприємства, наголосивши, що це одне з небагатьох комунальних підприємств в сфері теплопостачання , яке є прибутковим.
У нас реконструйовани й абонвідділ, черги практично немає. Рівень втрат в мережах нижче нормативу, ми модернізували котельні, мережі і істотно зменшили втрати. Красномовним є рівень споживання підприємством газу – зменшення з 2010 року на 43,2% завдяки модернізації котелень. Самостійно ми виробляємо для споживання електроенергію і також її продаємо, – розповів П.Карась
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Антон 30.09.2021 06:38
Смотрю на улицах появились японские генераторы сварочные которые он купил 1 стоит 1 лям а их где-то 4. Хотя есть советские сады, то есть просто профукал деньги а теперь платить не хочет и плачет, это я ещё про швейную машинку молчу и мазду
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #3 Сидоров. 29.09.2021 15:26
Кожен рік лякають людей зривом подачі тепла , гарячої води.Таке враження , що це робиться спеціально , в піку обіцянкам найсправедливіш ого, про стабільне зниження тарифів, покращення життя людей. Не може бути , щоб було по іншому, щоби підвищили тарифи. Гарант обіцяв, він не може брехати людям у вічі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #2 Обратная пропорция 29.09.2021 13:54
Просто интересно, на сколько подорожает для нарида тепло и бензин, если цены на газ и нефть для государства начнут стремиться к нулю?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 Яків Миколайович 29.09.2021 13:33
Коли на початку 90-х в Харкові ввели безкоштовний проїзд в громадському транспорті - харків'янам довелося ходити пішки...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100