Гарячі номера телефонів

Відбулася зустріч секретаря міської ради Юрія Тренкіна та керівників фракцій міської ради із народною депутаткою України Любов’ю Шпак. Предметом розмови було обговорено питання включення розвиткових проектів м. Черкаси до програм, що фінансуються із Державного бюджету.

IMG_8018

Про це повідомляють у Черкаській міській раді.

На початку спілкування Любов Олександрівна озвучила присутнім напрямки роботи бюджетного комітету щодо погодження остаточного проєкту Державного бюджету на 2022 рік. За її словами, бюджетний запит на фінансування проєктів і об’єктів в нашому місті у наступному році варто формувати, відштовхуючись від сум та визначених у головному бюджетному документі країни пріоритетних напрямків фінансування.

Далі присутні висловились щодо важливих проєктів у місті, реалізація яких потребує значних коштів, а отже – співфінансування чи субвенцій з державного бюджету. Зокрема, за пропозицією Юрія Тренкіна до такого переліку слід включити будівництво і реконструкцію дитячого садочку № 40, адже «це важливий інфраструктурний об’єкт для району Митниця. До того ж, на нього вже повністю готова проектно-кошторисна документація».

Від представників інших фракцій та присутніх керівників профільних департаментів і управлінь також прозвучали пропозиції. Зокрема, було названо потребу виділення додаткових коштів на реконструкцію міського дитячого парку, будівництва доріг у місті (зокрема, на нових вулицях – Квіткова та Першотравнева), підтримки проєкту рекультивації полігону твердих побутових відходів та масштабного проєкту будівництва міської набережної та інші.

На завершення, було домовлено надалі такі зустрічі проводити систематично, а до наступної – керівниками фракцій буде сформовано єдиний перелік пооб’єктних пропозицій та проєктів для подальшого їх представлення народною депутаткою Любов’ю Шпак під засідань бюджетного комітету Верховної Ради України з метою включення їх у перелік фінансування із Державного бюджету.

реклама

Коментарі  

 
+2 #2 Дід Панас 04.10.2021 10:16
:-x :-x :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 Сидоров. 03.10.2021 14:35
Вона ж зі слуг. Ігнорувала Трускавець? Там же плюшки роздають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100