реклама
Будівельна компанія надія

Члени постійної комісії з питань комунальної власності підприємництва та регуляторної політики підтримали проєкт рішення Про Порядок приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області на 2022-2025 роки.

Порядок приватизації розроблено відповідно до ЗУ «Про приватизацію державного та комунального майна». Він визначає повноваження обласної ради, голови обласної ради, управління об’єктами спільної власності територіальних громад області, балансоутримувачів та взаємодію між ними.

DSC_0036

Також під час засідання депутати підтримали й проєкт рішення Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії з продажу об’єктів спільної власності.

До основних її повноважень належить:

1) розроблення умов продажу;

2) визначення стартової ціни відповідно до чинного законодавства з урахуванням її зниження;

3) підготовка інформаційного повідомлення про проведення аукціону;

4) вибір електронно-торгового майданчика;

5) забезпечення ведення протоколів засідань комісії;

6) подання протоколів про результати засідання аукціонної комісії, що містять інформацію про умови продажу, в тому числі стартову ціну об’єкта приватизації з урахуванням зниження стартової ціни; інформаційне повідомлення про проведення аукціону після підписання всіма членами аукціонної комісії на затвердження органу приватизації.

Обидва проєкти рішень рекомендовані до розгляду на пленарному засіданні сесії.

Виконавчий апарат обласної ради

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ