реклама

реклама

Громадянин РФ, який мешкає у м. Каневі, перебуваючи в магазині ТОВ «АТБ» в м. Каневі, вирішив вчинити грабіж.

30092019_kradijka-e1593773257647


Про це повідомляє Kanos із посиланням на пресслужбу Канівського міськрайонного суду.

Зокрема чоловік таємно викрав з прилавку магазину: ковбасу, напій «Bleсk IСE» 1л., напій «Red Bull» 473 мл., напій «Red Bull» 250 мл., 2 продукти сирні 210 г., 4 батончики «Snickers» 50 г., а всього викрав харчових продуктів на загальну суму 388 грн. 60 коп., які помістив до сумки, і в подальшому пройшов через каси, та направляючись до виходу з магазину, був зупинений охоронцем магазину, на пропозицію останнього показати вміст сумки, розуміючи, що викритий у вчиненні крадіжки, викрадені речі не повернув, за викрадений товар не розрахувався та ігноруючи дії охоронця, швидко вийшов з магазину та пішов у невідомому напрямку.

В судовому засіданні обвинувачений 31-річний чоловік у вчиненому щиро каявся, засуджував свою поведінку та просив надати можливість виправитися.

Суд визнав винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 186 КК України  та призначив покарання у виді громадських робіт строком 120 (сто двадцять) годин.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #11 медведь 17.02.2022 14:37
настоящий сталкер , только 0.5 водки забыл купить к такому комплекту
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 кукурудза 14.02.2022 09:49
а как же те шо залезли на склад яблок в польше та потравились со2
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Чау Шеску 13.02.2022 18:47
Цитую Яків Миколайович:
Цитую Чау Шеску:
А як щодо громадян України-посадовців які крадуть береги, парки, узвози..?

Чау-чау, плюнь в дзеркало в мордяку тій падлюці, яка таку владу обирала!

Залюбки плюнув би в кожного хто обрав! Так вони ж "морозяться" як іти, зі своїм козлом Яшою!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Яків Миколайович 13.02.2022 15:15
Цитую Стас:
В Польше задержали шестерых украинцев. Их подозревают в краже посылок с ценными вещами. Об этом сообщила полиция.-До чого це я? А до того,що люди-скрізь люди.А національності-то поділ ще з печер...

Люди - скрізь люди. А падлюки - скрізь паадлюки. У нас таки й своїх падлюк вистачає - нащо нам ще й путлерівські?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 Яків Миколайович 13.02.2022 15:14
Цитую Чау Шеску:
А як щодо громадян України-посадовців які крадуть береги, парки, узвози..?

Чау-чау, плюнь в дзеркало в мордяку тій падлюці, яка таку владу обирала!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Чау Шеску 12.02.2022 23:19
А як щодо громадян України-посадовців які крадуть береги, парки, узвози..?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Перехожий 12.02.2022 16:41
Москаль не може не красти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Андрій 12.02.2022 16:13
Цитую Стас:
В Польше задержали шестерых украинцев. Их подозревают в краже посылок с ценными вещами. Об этом сообщила полиция.-До чого це я? А до того,що люди-скрізь люди.А національності-то поділ ще з печер...

А як ти поділяєш людей зі зброєю?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #3 Оккупационная комендатура 12.02.2022 14:17
Лучшие люди поселяются в лучших странах. Ну а худшие в... "не самых лучших".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #2 Только житель скрепной 12.02.2022 12:49
Может воровать продукты в АТБ.