реклама

реклама Делікат

реклама

У Черкасах для оздоровлення поранених учасників оборони України у зв’язку з військовою агресією РФ проти України передбачено виплачувати до 10 тисяч гривень. У разі їхнього стаціонарного лікування більше 30 календарних днів унаслідок поранення сума виплат становить 30 тис. грн.

415976779_754477046710128_1890663934846242127_n

Нагадаємо: таке рішення ухвалив виконавчий комітет Черкаської міської ради в листопаді 2023 року. Відповідні зміни внесли до «Комплексної програми соціальної підтримки захисників державного суверенітету та незалежності України і членів їх сімей – жителів м. Черкаси на 2022-2024 роки».

Які документи потрібні захисникам для отримання допомоги?

Для отримання допомоги отримувачі подають особисто або за дорученням до департаменту соціальної політики Черкаської міської ради такі документи:

*заяву на ім’я міського голови м. Черкаси про виплату грошової допомоги на оздоровлення;

*оригінали і копії документів, що посвідчують особу отримувача та підтверджують реєстрацію його місця проживання;

*оригінал і копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків отримувачів (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний орган Державної податкової служби і мають відповідну відмітку у паспорті/запис в електронному безконтактному носії або в паспорті проставлено слово «відмова»);

*оригінали та копії документів, виданих військово-лікувальними закладами, та (або) інших документів, що підтверджують факт отримання поранення (контузії, травми або каліцтва) під час участі у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету України, а у разі стаціонарного лікування більше 30 календарних днів внаслідок поранення – виписки із медичної карти стаціонарного хворого (форма № 027/о);

*оригінал і копію довідки встановленого зразка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, про участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, про безпосередню участь особи у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, або інші офіційні документи, видані державними органами, що містять достатні докази про безпосередню участь особи у виконанні завдань антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, оборони України у районах їх проведення;

*реквізити банківського рахунку для перерахування коштів.

Виплата у розмірі 30,0 тис. грн здійснюється у разі стаціонарного лікування більше 30 календарних днів внаслідок поранення (включаючи час переміщення з одного лікарняного закладу охорони здоров’я до іншого, якщо зазначений час не перевищує 5 днів).

Прийом документів для призначення допомоги здійснюється до 15 грудня поточного року.

Нагадаємо, що Порядок такої виплати ухвалений рішенням виконавчого комітету Черкаської міської ради від 05.10.2022 № 806 «Про затвердження порядку надання грошової допомоги для оздоровлення поранених учасників оборони України у звʼязку з військовою агресією Російської Федерації проти України».

Про це повідомляє департамент соцполітики ЧМР.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

bigmir)net TOP 100