Фото Ігоря Єфімова

Фото Ігоря Єфімова

Черкаські опозиціонери не виключають, що під час штурму обласної державної адміністрації молодь підбурили невідомі провокатори.

Зокрема, під час сьогоднішньої прес-конференції голова Черкаської обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко зазначив, що серед радикально налаштованої молоді було кілька осіб, яких ніхто не знав. Він припускає, що вони могли бути немісцевими. Крім того, ці особи зникли за півгодини до того, як туди прийшли міліціонери, тож Бондаренко не виключає, що про їхній прихід молоді люди були попереджені.

Натомість депутатка обласної ради від «Батьківщини» Наталія Старікова відверто назвала кількох молодиків провокаторами і зазначила, що їх було «не двоє, а значно більше». Крім того, вона додала, що такі методи боротьби із владою, як руйнування майна, є неприпустимими.

Разом із тим на запитання журналістів про те, чому присутні опозиціонери не зупинили людей, спікери відповісти так і не змогли. Як відомо, під час учорашнього мітингу були присутні депутат міськради від «Батьківщини» Максим Булатецький, Наталія Старікова, а також заступник міського голови Павло Карась.

– Ці люди були некеровані. Спочатку ми їх закликали зупинитися, але вони нас не слухалися, – зазначила Старікова.

Натомість Бондаренко розповів, що не знає, як би поводив себе на місці молодих людей.

– Я не засуджую цих людей. Можна вести з владою якісь переговори, але не тоді, коли тебе труять газом, поливають водою, кидають у тебе світлошумові гранати і вазони з вікон… Не знаю, що я б сам робив у такій ситуації на їхньому місці, – повідомив Анатолій Васильович.


реклама

Коментарі  

 
0 #13 Наглый 24.01.2014 19:45
Цитую сава:
Це придумали наші опозиціонери з Тулубом - щоб отримати ще раз підряд на ремонт приміщені ОДА.

100 %. Люди,не верьте никому. Т....тушки и провокаторы среди нас дабы подставить опозицию Будьте внимательны!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 сава 24.01.2014 17:13
Це придумали наші опозиціонери з Тулубом - щоб отримати ще раз підряд на ремонт приміщені ОДА.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 yazon din alt 24.01.2014 16:29
Цитую бабуся:
Нікого б не поливали ц не труїли газом, якби ви не почали тупо все трощити без розбору

Бабуся оторвись от методички! Газом и водой поливали, гранатами забрасывали - ещё ДО того, как кто-то что-то крушить начал!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 yazon din alt 24.01.2014 16:27
Цитую Н2о:
гидко читати! не підбурюйте людей! якби не підбурювали,то ніхто не прийшов би! ніхто б не побив би вікна,вазон би ніхто не кинув би.

Власть, которая на ремонт одного этажа в ОГА потратила больше, чем на ремонт школ во всей области, власть, цепные псы которой похишают и пытают людей, а потом бросают их раздетыми умирать в лесу, власть каратели которой устраивают ночные охоты на людей, как было этой ночью в Черкассах - ЗАСЛУЖИЛА всенародное презрение и ненависть и всенародный протест.
Другое дело, что нам не нужно рушить дворцы ,как в 17-мм ,чтобы ещё сто лет жить в хижинах. Надо вытряхивать из дворцов уб...йц и к...знокрадов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Дід Трохим 24.01.2014 16:27
Ану, аналітіки, вмикайте моцк і вгадайте - звідки у нас у місті можна собрать пару сотень безбашенних молодих бойцов за півчаса? Не ждіть намйока, ну Тулубу срочно пора переіменовувать "Славутич" на "Дніпро" ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Шпак 24.01.2014 16:23
По ходу дела, человек при смерти...
И в штурме не участвовал. А вы тут за диваны поломанные.
Жл...бьё.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Гонта 24.01.2014 14:31
Об.....лись "опозиціонери", то хоч би мовчали, а не прогибались перед хазяіном.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 yazon din alt 24.01.2014 13:54
Т....РИ ВЫ, господа гоп-позиционэры!
ВЫ позвали людей на Майдан. ВЫ анонсировали вчера этот митинг. ГДЕ были ВЫ, почему не контролировали события, а теперь сваливаете ответственность на ПОДСТАВЛЕННЫХ ВАМИ мальчишек? Если звучали провоационные призывы - почему ВЫ их не пресекли в самом начале?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Н2о 24.01.2014 13:38
гидко читати! не підбурюйте людей! якби не підбурювали,то ніхто не прийшов би! ніхто б не побив би вікна,вазон би ніхто не кинув би.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #4 Фотограф 24.01.2014 13:19
«Если радикально настроенные лица прекратят насильственные действия, поджоги, погромы, сопротивление правоохранитель ным органам и освободят улицу Грушевского, органы прокуратуры будут ходатайствовать перед судами об изменении меры пресечения на более мягкую для уже арестованных лиц, и о степени меры пресечения не связанную с арестом для тех, кому она еще не избрана», – сказано в заявлении.

глава МВД Виталий Захарченко также подтвердил: если присутствующие на ул. Грушевского покинут эту территорию, органы внутренних дел не будут преследовать этих людей.