ХРОНІКА.Близько сотні черкащан відгукнулося на заклик Миколи Булатецького і зібралося на Соборній площі, щоб почути відповідь прокурора області на вимогу звільнити так званих учасників вчорашнього штурму Будинку рад. 

Оскільки сподіваної відповіді від прокуратури не надійшло, близько 17.30 Микола Булатецький вирушив до прокуратури, з’ясовувати причини ігнорування.

О 18.00 розпочалася більш масова акція протесту на Соборній площі. Тим часом на перетині вулиць Лазарева і Хрещатик зібралося кілька десятків молодих людей спортивної зовнішності. За словами присутніх біля Будинку рад черкащан, частину цих молодиків міліція завела у приміщення ОДА.

Щойно велику групу молодиків запустили в приміщення ОДА з боку від вул. Лазарєва. Міліціонер, який пропускав, комусь телефоном прозвітував: "Наші всі на місці".

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #12 Черкаськiй 25.01.2014 08:49
Цитую Жител Черкас:
Свежие новости: Черкассы полностью перекрыты ни въехать, ни выехать. Перекрыты дороги: на Слободу в сторону Леськи, выезд через мост на Золотоношу, на выездах на Белозорье, Свидивок, Геронимовку и Русскую Поляну стоит бронетехника "предположительн о из Оршанца" и очень много солдат ВВ, тем кто пытается въехать, или выехать в мегафон объявляют, что в случае попыток прорыва будут стрелять

вот брехун де це вiн БАЧИВ МАБУТЬ ДЕСЬ У ГЕ*ЕВРОПI
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #11 Тезка 25.01.2014 00:10
P.S. - в опозицію до новообраної ради назначити Миколу Булатецького!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #10 Тезка 25.01.2014 00:07
Що за маячня? Був на мітингу з 18-00 до 21-00 і не бачив жодного т...тушка. Чоловік 5 молодих хлопців з марлевими пов"язками (тобто в масках) бачив. Біля ОДА не було жодного мента. ДПС перекривали рух автомобілів тільки по вул. Смілянській від Благовісної до Ільїна. ПРоїзд на Золотоношу , Геронимівку , Руську Поляну ніхто не перекривав. В народну раду Черкас пропоную обрати голову уже не існуючої обласної партії УНП - Даценка, голову уже не існуючого обласного РУХу - Громовського і тепер уже нового обласного голову неіснуючої об"єднаної партії УНП і РУХу - Сушка!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 ЗА МИР/NO SVOIH NE BROSEM 24.01.2014 23:07
Так Черкассы и вправду перекрыли ??? фото видео есть ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Иван 24.01.2014 22:39
Цитую Жител Черкас:
Свежие новости: Черкассы полностью перекрыты ни въехать, ни выехать. Перекрыты дороги: на Слободу в сторону Леськи, выезд через мост на Золотоношу, на выездах на Белозорье, Свидивок, Геронимовку и Русскую Поляну стоит бронетехника "предположительн о из Оршанца" и очень много солдат ВВ, тем кто пытается въехать, или выехать в мегафон объявляют, что в случае попыток прорыва будут стрелять

какие въезды перекрыты? Только что ехал с Золотоноши. Все чисто. В город въежал в 20.30. ХВАТИТ ВРАТЬ!!!! НЕ НАКАЛЯЙТЕ ОБСТАНОВКУ!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #7 Очевидець 24.01.2014 22:22
В 18:30 возле "Чебуречной" собиралась группа из примерно 30 "спортивных" людей с палками (железными и деревянными). Им раздавали оранжевые каски.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 Очевидець 24.01.2014 22:17
В 18:30 возле "Чебуречной" находилось около 30 "спортивных" людей с разнообразными (железными и деревянными) палками, которым выдавались оранжевые каски.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #5 Жител Черкас 24.01.2014 21:28
Свежие новости: Черкассы полностью перекрыты ни въехать, ни выехать. Перекрыты дороги: на Слободу в сторону Леськи, выезд через мост на Золотоношу, на выездах на Белозорье, Свидивок, Геронимовку и Русскую Поляну стоит бронетехника "предположительн о из Оршанца" и очень много солдат ВВ, тем кто пытается въехать, или выехать в мегафон объявляют, что в случае попыток прорыва будут стрелять
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #4 про Оплот 24.01.2014 20:25
харківські ..... відрізають у Києві майданівцям вуха


http://politica-ua.com/uchastniki-kluba-oplot-priznalis-chto-kalechili-nochyu-lyudej/
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #3 Черкащанка 24.01.2014 20:04
В милиции объявлена тревога. Весь личный состав - возле ОДА. У следователей и оперов нету такой одежды как у Беркута, поскольку обычная милицейская форма (пусть даже зимний вариант, хотя он есть не у всех, просто обычный костюм - брюки и китель) холодная, то они оделись в гражданское теплое, кто во что. Им дали бронежелеты и дубинки - никаких касок, щитов и берцев. Вполне вероятно, что внешне они похожи на т...тушек так как все с неспортивным телосложением и с пузом - по кабинетам.